15 כלי CRM לפרילנסרים

עבודה מהבית

כל פרילנסר מתחיל צריך לנהל את קשרי הלקוחות שלו –

כיצד אתה מנהל את קשרי הלקוחות שלך? אתה הרי יודע עד כמה חשוב לך לשמור על קשרים עם לקוחות ומעסיקים עתידיים, אבל אם נדבר בכנות, לא פשוט לעקוב אחר כל הקשרים הללו. מה היה קורה אילו היה לך כלי שהיה מרענן את זיכרונך  ומסייע לך לנהל טוב יותר את קשרי הלקוחות? היית חוסך זמן רב, ואולי אפילו משיג לקוחות חדשים, נכון?

החדשות הטובות הן שכלים כאלה קיימים. במאמר זה אסביר את התועלות של הכלים לניהול קשרי לקוחות (CRM) ואמליץ על כמה מהם.

מה זה CRM?

מערכת CRM, מאפשרת לך לתעד את כל המידע על הקשר שלך עם לקוחות ועם מעסיקים פוטנציאליים. פרילנסרים המשתמשים במערכות CRM, יכולים להיות בטוחים, כי הם מטפלים ביעילות בכל הזדמנות עסקית, כל לקוח פוטנציאלי וכל הצעת מחיר.

15 מערכות CRM לפרילנסרים

ברשימה זו, ריכזתי 15 מערכות CRM מובילות, שכדאי לך לקחת בחשבון:

           

1. ZOHO CRM.  כלי התומך בתוכנות נפוצות רבות ומאפשר מעקב אחרי הזדמנויות עסקיות ומעסיקים פוטנציאליים. המערכת מוצעת במספר גרסאות במחירים שונים, בהתאם למספר המשתמשים, כולל גרסה לטלפונים חכמים.

2. Salesforce. המערכת משתמשת באפליקציית המכירות  sales cloud, על מנת להציג את כל המידע הדרוש לך. היא כוללת התייחסות ממוקדת למדיה חברתית, מתממשקת לאימייל, ומחירה נקבע על פי מספר המשתמשים בה.

3. Highrise. מערכת CRM זו תסייע לך לעקוב אחר לקוחות ואחר מעסיקים עתידיים. היא מתממשקת לתוכנות נפוצות וניתן להשיג אותה גם בגרסה לאייפון. המערכת מוצעת במספר רמות מחיר והתשלום הוא על פי שימוש.

4. BatchBook. כלי זה תוכנן במיוחד עבור עסקים קטנים בתקציב מוגבל. תוכל לעקוב באמצעותו אחרי אנשי הקשר שלך ואחרי פעילות במדיה חברתית. המערכת מוצעת בחמש רמות מחיר.

5. Big Contacts. אופציה נהדרת נוספת לעסקים קטנים. המערכת מאפשרת גישה מטלפונים חכמים ומציגה ממשק התקשרות ייחודי. בנוסף, תוכל לייבא אליה את רשימת אנשי הקשר שלך ממערכות אחרות.

חשבונית לשכיר

חשבונית לשכיר

6. Daylite. מערכת CRM המיועדת באופן ייחודי ל – MAC. היא כוללת יומן ומתממשקת לאימייל. פרילנסרים ניידים, יכולים להשתמש בגרסת האייפון או האייפד שלה.

7. Infusionsoft. כלי נוסף שפותח מתוך מחשבה על עסקים קטנים ופרילנסרים. הוא מתמקד בניהול קשרי לקוחות, שיווק ומסחר אלקטרוני, ומכיל, בין השאר, כלים רבי עוצמה לשיווק באמצעות אימייל.

8. Insight.ly. מערכת ידידותית הכוללת כלי למעקב אחר אנשי קשר. היא פותחה על בסיס Google Apps, כך שניתן לעקוב באמצעותה גם אחר משימות וציוני דרך.

9. Landslide. מערכת מבוססת ענן שנרכשה לאחרונה על ידי j2 Global. היא כוללת אפשרויות רבות, כולל כלים למדיה חברתית ולטלפונים חכמים.

10. OnContact. כלי זה כולל מגוון פעולות אוטומטיות, בהן ניתן להשתמש על מנת לשפר את רמת שירות הלקוחות. המערכת מוצעת בשלוש רמות מחיר.

11.Oprius. מאפשרת לך עקוב אחר כל הקשרים העסקיים שלך באימיילים וברשתות החברתיות. המערכת, שתוכננה עבור שיווק רשתי, כוללת גם רשימת משימות יעילה במיוחד.

12. PipelineDeals. המערכת מציעה ניהול רשימת אנשי קשר, הפקת דו”חות מתקדמת, התממשקות למייל. ושילוב עם Google Apps. בשונה ממערכות אחרות, המחיר שלה משתלם במיוחד.

13. Plaxo. משתמשת בענן על מנת לעקוב אחר אנשי הקשר שלך ופועלת בדומה לרשימת כתובות מקוונת. גרסת המערכת לטלפונים ניידים והגרסה הבסיסית של המערכת הן חינמיות.

14. Sage ACT!. אופציה נוספת לניהול קשרי לקוחות עבור פרילנסרים. המערכת כוללת כלי להנהלת חשבונות ומתממשקת עם רוב התוכנות הנפוצות.

15. Splendid CRM. מערכת קוד פתוח מבוססת רשת, בעלת רמות פונקציונאליות שונות. מוסמכת כ- Microsoft Certified Partner.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.