פרילנסר – 18 אתרים שילמדו אותך לדעת יותר על צילום.

עבודה מהבית

פרילנסר – אם אתה עוסק או מתעניין בצילום, הרשימה הבאה מיועדת לך. היא מרכזת כמה מהאתרים הפופולאריים והשימושיים ביותר בנושא צילום וכוללת תיאור קצר של כל אחד מהם. אם אתה רוצה ללמוד להשתמש נכון בתאורה, לקרוא סקירות מקצועיות על מצלמות חדשות, או לצפות בעבודות של טובי הצלמים בעולם, תוכל לעשות זאת באמצעות אחד או יותר מהאתרים הבאים.

אתרי צילום שימושיים:

מעוניין לדעת יותר על צילום? ברשימה זו תוכל למצוא 18 אתרים שאתה חייב לראות.

1. 500px.com – זהו אתר מדיה חברתית לצלמים. אם אתה רוצה לדעת כיצד נוצר וכיצד נראה צילום איכותי, ולדרג עבודות של צלמים מכל העולם, זהו האתר עבורך. באמצעותו תוכל גם לרכוש הדפסים של הצילומים האהובים עליך.

2. About.com Photography Site אתר יעיל זה מנוהל על ידי צלם פרילנסר מנוסה, ומכיל שיעורי צילום, מאמרים מקצועיים ועצות בנושאי צילום.

3. All Day I Dream About Photographyבלוג ייחודי, המציג עבודות של צלם שונה מדי שבוע, לצד מדריכים מקצועיים וחדשות.

4. ASMPהאתר הרשמי של ארגון צלמי המדיה בארה”ב, מכיל כמות אדירה של מידע שימושי לצלמים. אם יש לך כוונות רציניות בנוגע לצילום, כדאי שתבדוק את ההטבות וההנחות השונות המוצעות  לחברי הארגון.

5. BetterPhoto.Comקהילה מקוונת הפתוחה לחברים בלבד (בשתי רמות מחיר), ומציעה שיעורי צילום ברמות שונות, פורום מקצועי, ומאמרים שימושיים. תוכל להסתייע באתר גם ליצירת תיק עבודות.

6. Cambridge in Colourבאתר פופולארי זה, תוכל למצוא כלים שימושיים רבים בניהם: מחשבונים ייעודיים לתחום הצילום, מדריכים מאורגנים היטב ופורום מקצועי.

7. Digital Photography Schoolזהו ככל הנראה אחד מאתרי הצילום הידועים ביותר ברשת. האתר שנוצר על ידי הבלוגר דרן רווס כולל: טיפים ומדריכים, חוות דעת על ציוד, צילומי גולשים ופורום.

8. The Luminous Landscapeאתר צילום מוכר ופופולארי המכיל מאמרים, תמונות ביקורת ציוד ושפע של מדריכים.

9. National Geographic Photographyהמגזין ‘נשיונל ג’יאוגרפיק’, ידוע בתמונות מרהיבות המופיעות בו. מלבדן תוכל למצוא באתר גם עצות מקצועיות וחנות מקוונת למכירת צילומים מודפסים.

10. Nature Photographers Online Magazineאתר נהדר לשאיבת השראה, הכולל גם מדריכים מקצועיים ופורום צלמים.

11. -Photo District News מגזין רשת המיועד לקהילת הצלמים. תוכל למצוא בו סקירות של ציוד צילום, תחרויות צילומים ואפילו לוח מודעות.

12. PhotographyReview.comאתר זה נועד מלכתחילה לסקירה של מצלמות וציוד צילום, אולם תוכל למצוא בו גם מדריכים, מאמרים ופורומים.

חשבונית לשכיר

חשבונית לשכיר

13. PhotoPreneur– האם אתה מעוניין להרוויח כסף מצילום? באתר זה תמצא הצעות עבודה והזדמנויות עסקיות לצלמים.

14. Phototutsמאגר מידע עצום לכל המתעניינים בצילום, הכולל שפע מידע של מידע שימושי: ממדריכים למתחילים ועד לשיעורים מצולמים בוידיאו.

15. Pixiqאתר צילום פופולארי המכיל מגוון רחב של מידע: חדשות, סקירת ציוד מקצועי, טיפים, מדריכים ועוד.

16. PopPhoto.comבאתר זה תמצא מדריך לרכישת ציוד בתמיכת New York Institute of Photography, לצד קבוצות עבודה, סרטוני וידאו, סקירות ועוד.

17. The Royal Photographic Society‘חברת הצילום המלכותית’, נוסדה בשנת 1853 בבריטניה ומטרתה העיקרית היא חשיפת ההיבטים המדעים והאומנותיים של הצילום בפני הציבור.

18. Strobistזהו אתר צילום חביב המתמקד בשימוש בפלאש ובתאורה, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. לידיעתך: השימוש באתר ללא תשלום.

הערה: אתרי צילום רבים מחולקים לאזור חינמי ואזור פרימיום המכיל תכנים רבים נוספים ושהגלישה בו בתשלום. בנוסף, אתרי צילום רבים יידרשו ממך להירשם, על מנת שתוכל לצפות בכל התכנים.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.