מדוע כדאי לך להעסיק עוזר וירטואלי?

עבודה מהבית

כבעל עסק קטן, עצמאי, או פרילנסר העובד לפי פרויקט, הזמן הוא משאב יקר ביותר עבורך. ברוב המכריע של הפעמים, במהלך חיפוש עבודה ובמהלך העבודה עצמה, אתה מקבל החלטות על בסיס היחס בין זמן לכסף. ללוחות הזמנים ולתקציבים יש השפעה משמעותית על ההכנסות שלך. כאשר שמדובר בהעסקת עוזר וירטואלי, פרילנסרים רבים מקבלים החלטה  תוך מחשבה אך ורק על החיסכון בזמן. בכל זאת זאת, העסקת עוזר וירטואלי יכולה להשתלם בדרכים רבות ויכולה להיות צעד רווחי ביותר שישתלם לאורך זמן.

 

העסק עוזר הוירטואלי במשימות השוטפות

כאשר הנך שוקל העסקה של עוזר וירטואלי, עליך לשאול את עצמך כמה זמן אתה משקיע במשימות שוטפות ובמשימות שאינן המשימות העיקריות שלך. לדוגמא, אם אתה צלם, כמה זמן אתה משקיע בכתיבת בלוג בנושא צילום? אם אתה כותב, כמה זמן אתה משקיע במחקר? אם אתה בעל חנות או מסעדה, כמה זמן אתה משקיע בפעילות במדיה החברתית? אם אתה שף פרטי, כמה זמן אתה משקיע בעדכון האתר שלך ובהעלאת תמונות של מנות חדשות לרשת? אם אתה מתווך נדל”ן, כמה זמן אתה משקיע בדיוור? המשימות הללו עלולות לגזול לא מעט זמן. כשתבדוק כמה זמן אתה משקיע בהן, תגלה כי אתה מקדיש את רוב יום העבודה שלך לביצוע פעולות הקשורות לתחומי הקידום והשיווק.

 

העסק עוזר וירטואלי מומחה בתחומו

האם כל המשימות השוטפות שלך ניתנות לביצוע גם על ידי אנשים אחרים? התשובה היא ‘כן’. (למרות שאתה לא מוכן להודות בכך, אתה לא תמיד האדם המתאים ביותר לכל משימה ואינך יכול לבצע את כל המשימות בעצמך.) המשימות השגרתיות והפעולות השיווקיות יכולות להתבצע ביעילות  על ידי עוזר וירטואלי. בשונה מעובד במשרה חלקית, עוזר וירטואלי עובד רק כאשר יש צורך בכך, ללא הוצאות קבועות. לכן העסקת עוזר וירטואלי יכולה להיות החלטה משתלמת ביותר עבורך.

מדוע כדאי לך להעסיק עוזר וירטואלי?

מדוע כדאי לך להעסיק עוזר וירטואלי?

 

האצל משימות ותכנן את היום שלך ביעילות

אחד היתרונות האדירים בהעסקת עוזר וירטואלי הוא שהעסקת עוזר וירטואלי מאפשרת לך לגלות דרכים היעילות ביותר לניצול זמן העבודה שלך. ייתכן שתרצה להעסיק עוזר וירטואלי לביצוע משימה ספציפית על בסיס יומי, שבועי, או חודשי. אולי תעדיף להעביר לו מגוון סוגי משימות על פי הצורך. כך או אחרת, תוכל להעביר למישהו אחר את ביצוע המשימות האדמיניסטרטיביות שגוזלות זמן יקר, כדי שאתה תוכל להתמקד בעבודה המקצועית שלך, במהלכי חיפוש עבודה ובהרחבת בסיס הלקוחות. היזם פט פלין אומר: ‘אני ידוע בדיוק כמה שווה הזמן שלי והיכן כדאי לי להשקיע אותו כדי להרוויח יותר.’ המשימות המהנות יותר יכולות להיות דווקא המשימות רווחיות פחות. לכן על ידי העברתן לעוזר וירטואלי והשקעת הזמן והמאמצים שלך במשימות הרווחיות יותר, תוכל לנצל את הזמן שלך באופן יעיל ולהרוויח יותר מכל יום עבודה.

 

יתרונות נוספים של העסקת עוזר וירטואלי

יתרון נוסף של העסקת עוזר וירטואלי הוא האפשרות להעסיק מקצוען שהיכולות שלו יענו לצרכיך. למשל, אם אתה אוהב לכתוב את הבלוג שלך אבל יודע שהוא מלא בשגיאות כתיב ודקדוק, העסקת עוזר וירטואלי שיערוך את הבלוג, תבטיח לך נוכחות רשת מקצועית ונקייה משגיאות. עוזר וירטואלי המתמחה בעריכה, ישקיע בעריכת הבלוג שלך רק חלק קטן מהזמן שהיה לוקח לך לעבור עליו, למצוא את השגיאות ולתקן אותן. אל תחשוש להאציל את המשימות שהן בעיניך המורכבות והלא נעימות ביותר. ככל שזה נראה משונה, בטוח יש מישהו שיהיה מסוגל לבצע אותן בקלות, באיכות גבוה ובזמן קצר.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.