עובדים בשתי משרות? המתכון להצלחה נמצא כאן

עבודה מהבית

עבודה בשתי משרות אינה תמיד קלה, אולם היא מהווה דרך חיים עבור מספר רב של אנשים. רבים נאלצים להחזיק בשתי משרות על מנת להתקיים, בעוד אחרים מוצאים את עצמם עובדים בשתי משרות כדי לגוון את קורות החיים שלהם או כדי לרכוש ניסיון בשני תחומים שונים.

 חיפוש עבודה

לא משנה מהי הסיבה לכך שאתה עובד בשתי משרות, אתה תזדקק לעזרה כדי להצליח. חיפוש עבודה בשתי משרות או עבודה אצל שני מעסיקים דומים מאוד לתרגיל לוליינות ואם לא תצליח לשמור על האיזון הנכון, אתה עלול להישחק או למצוא את עצמך תחת לחצים עצומים. אם אתה עובד בשתי משרות, השתמש בטיפים הבאים כדי שתוכל לשלוט טוב יותר בחייך הפרטיים ובשתי המשרות שלך.

 

1. שלוט באומנות ניהול הזמן

החלק החיוני ביותר להצלחה שלך בעבודה בשתי משרות הוא ללא ספק ניהול הזמן. ניהול זמן על בסיס יומי הוא חשוב בכל מקרה, אבל בזמן עבודה אבל שני מעסיקים או חיפוש עבודה בשתי משרות ניהול הזמן הוא משמעותי במיוחד. עקוב אחר הרגעים המבוזבזים ואל תיגרר לדחיינות. כאשר יש לך זמן לביצוע של משימה, נצל אותו ובצע אותה. הכן לוחות זמנים ועובד לפיהם ואל תשכח למצוא זמן גם לעצמך. זה ימנע את השחיקה ויעזור לך לעמוד בלוחות בזמנים.

 

2. אמץ גישה חיובית 

כשעובדים בשתי משרות קל לראות את הצדדים השליליים. עבודה בשתי משרות עלולה לגרום לך ליותר טרחה, פחות זמן פנוי ולחץ. מצד שני, אם תנקוט בגישה חיובית, תוכל לשנות לחלוטין את הדרך בה אתה רואה את המצב. במקום להתמקד בצדדים השליליים של נשא למצוא את היתרונות ואת הצדדים החיוביים. האם אתה מרוויח טוב? האם אתה אוהב את חבריך לעבודה? האם העבודה שלך מאפשרת לך ללמוד? שים לב לצדדים החיוביים ותגלה שלמרות הקשיים העבודה בשתי משרות היא נסבלת לחלוטין.

 עובדים בשתי משרות? המתכון להצלחה נמצא כאן


עובדים בשתי משרות? המתכון להצלחה נמצא כאן

 

3 עשה את החשבון

בזמן עבודה בשתי משרות רצוי לחשב ולבדוק האם שתי המשרות אכן משתלמות. יכול להיות שאתה חייב לעבוד בשתי משרות, אבל האם שני המעסיקים שלך מתאימים לך? האם שתי העבודות עונות לצרכים הכלכליים והאישיים שלך? אם אחת המשרות או שתיהן גורמות לך יותר חוסר נוחות מאשר תועלת, ייתכן שתרצה לעבוד במקומות אחרים, שבהם כל העבודה הקשה תשתלם.

 

4. שמור על טונים נמוכים

אם אתה מעוניין להצליח לעבוד בשני משרות, בלי לשרוף את הנר משני קצותיו, עליך לשמור על טונים נמוכים באחת משתי המשרות. לדוגמא, נסה לבחור משרה אחת שתהיה פחות קשה מבחינה פיזית או מנטאלית מהשנייה, כדי לאפשר לעצמך לנוח. אם שתי המשרות יהיו מתישות אתה עלול להישחק במהירות ולהפוך מתוסכל לאורך זמן.

 

5. תרגיש נוח

עבודה מהבית, עבודה קרוב לבית, לבית הספר או אל מקום העבודה הנוסף שלך, יכולה להיות יעילה מאוד, כשמדובר בעבודה בשתי משרות. היא יכולה להפחית את הלחץ, להפוך את השגרה היומיומית שלך לנעימה יותר ולהקל עליך לדלג ממקום למקום.  שקול לעבוד במיקום שמתאים לסדר היום ולסגנון החיים שלך. אם זו לא אפשרות, חפש מקומות עבודה שכוללים גן לילדי העובדים. באפשרותך לחשוב גם על מקומות עבודה עם גישה קלה ומהירה לתחבורה ציבורית. אלה הן רק מספר דוגמאות לדרכים בהן אתה יכול להפוך את העבודה שלך בשתי משרות לקלה יותר.

 

6. חפש את ההזדמנות  

דרך בדוקה להפוך את העבודה בשתי משרות להצלחה היא לחפש הזדמנויות בכל פינה. האם מתפנה משרה חדשה? הם מתקיימים קורסים או סדנאות בהם תוכל ללמוד כישורים חדשים? חפש אחר הזדמנויות להתקדם, כדי לשמור על רעננות ועניין בעבודה. 

עבודה מהבית