9 סיבות לפיתוח רשת הקשרים המקצועית שלך

עבודה מהבית

אם אתה פרילנסר, דע לך כי רשת הקשרים המקצועיים שלך היא אחר הנכסים בעלי הערך הרב ביותר שיש ברשותך. רשת איכותית של קשרים מקצועיים, תסייע לך להתמודד עם

הדרישות המגוונות של הפרויקטים השונים ועם לוחות הזמנים ההופכים להיות צפופים יותר ויותר. אם רשת הקשרים המקצועיים שלך, קצת צולעת כרגע, אל תדאג. החדשות הטובות הן שכל פעם בה אתה פוגש קולגה, פרילנסר כמוך או לקוח חדש באתר חיפוש עבודה, היא הזדמנות מצוינת לפיתוח רשת הקשרים המקצועית שלך ולצייד את עצמך טוב יותר להתמודדות עם שוק העבודה.

ברשימה זו ריכזנו את תשע הסיבות הטובות ביותר לפיתוח רשת קשרים מקצועית

הזדמנויות למידה

אתה יכול לא ללמוד לא מעט על ידי כך שתקיף את עצמך במומחים הנמצאים ברשת הקשרים המקצועית שלך. על ידי התבוננות ובעזרתם של המומחים המקיפים אותך, תוכל ללמוד בדרך היעילה ביותר ולהרחיב משמעותית את בסיס הידע שלך. אנשים מצליחים מקיפים את עצמם בדרך כלל באנשים מצליחים.

גישה למשאבים

גם המומחים המוכשרים ביותר, מומחים בדרך כלל רק עד רמה מסוימת. היעזרות בכישוריהם של מומחים נוספים, תחסוך לך זמן וכסף, ותאפשר לך להגיע לתוצאות טובות יותר. פיתוח רשת הקשרים שלך יעניק לך גישה למשאבים איכותיים יותר ויאפשר לך להעסיק מקצוענים ברמה גבוהה שיעלו את ערך העבודה שלך.

קשרים

כאשר אתה מפתח רשת קשרים מקצועית, האנשים אליהם אתה פונה מפתחים רשת מקצועית משלהם. אין לך שום דרך לדעת מתי אחד מהם יפתיע אותך עם המלצה ללקוח חדש או הפנייה לפרויקט מעניין.

לקוחות מחפשים אותך ברשת  

חברות ולקוחות פרטיים, יצפו בפרופיל המקצועי שלך לפני שיפנו אליך. בין אם מדובר באתר מקצועי, באתר חיפוש עבודה או בפרופיל ברשת חברתית, ככל שהקשרים שלך יראו מרובים יותר, השירותים אותם אתה מציע ייראו אטרקטיביים יותר.

קשרים אישיים שפותחים דלתות

הרחבת רשת הקשרים האישיים שלך תגביר את סיכוייך לפגוש לקוחות פוטנציאליים בזמן חיפוש עבודה, היא תעזור לך להשיג פרויקטים ותאפשר לך להיות בקשר עם אנשי מקצוע. לא כל הקשרים שלך יתגלו כמועילים, אבל ככל שיהיו לך יותר קשרים, תיהנה מיותר ידע ויותר אפשרות לפתוח דלתות להזדמנויות חדשות.

גישה למקבלי החלטות

ברשת הקשרים המקצועית של כל אחד מאיתנו ניתן למצוא מנכ”ל או מקבל החלטות מסוג כלשהו. אלה הם האנשים אליהם אתה מעוניין להתחבר בגלל שהם אלה שגורמים לדברים לקרות. הצג את עצמך בפניהם את עצמך כמקושר, אינטליגנט ובעל יכולות מקצועיות ותראה כיצד הקריירה שלך תופסת כיוון חיובי.

תדמית מקצועית

כשם שהחברים ברשת הקשרים המקצועית שלך הם מקצוענים בתחומם, כך גם אתה מקצוען בתחומך. האתגר היחיד העומד בפניך הוא להציג את היכולות המקצועיות שלך בפני החברים ברשת, על מנת שתוכל למשוך אליך הזדמנויות חדשות. עשה זאת ותוכל להפוך לפרילנסר שכל אחד רוצה ברשת הקשרים המקצועית שלו.

קשרים גלובליים

בין אם אתה פרילנסר ובין אם אתה מבקש להרחיב את רשת הקשרים המקצועית שלך באמצעות קשרים אישיים, זכור כי קשרים גלובליים, הם אטרקטיביים מאוד בעיניהם של לקוחות ומעסיקים. הגישה לשווקים בינלאומיים יכול לעזור לא רק לך אלא גם ללקוחות שלך. אנחנו לא חיים באקווריום. צור קשר עם כמה שיותר מקצוענים ברחבי העולם ותגיע לתוצאות טובות יותר.

העולם החברתי

רשתות מקצועיות, הן בהגדרתן רשתות חברתיות. העולם היה חברתי הרבה לפני פייסבוק, טוויטר או כל רשת אחרת. על ידי הרחבת רשת הקשרים המקצועית שלך, תגיע למספר רב יותר אנשים שיוכלו לסייע לך בחייך המקצועיים.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.