חיפוש עבודה משעמם אותך?

עבודה מהבית

אתה חייב להודות בכך. אתה כבר מותש מחיפושי העבודה. כל אחד ואחד שמחפש עבודה מגיע לנקודה הזו. שלב שבו כל מה שהוא רוצה זה לוותר על כל העניין, להישען אחורה ולחכות לנס או לזכייה בלוטו. למרות שסביר שגם אתה נמצא כרגע בשלב הלא פשוט הזה,  כדאי שתדע שזהו למעשה רגע המושלם להתחלה מחודשת של תהליך חיפוש עבודה.

כתוב קורות חיים חדשים – זרוק את קורות החיים הקודמים שלך אל סל המחזור ותתחיל לכתוב משהו חדש לגמרי. אל תמציא את ההיסטוריה המקצועית שלך מחדש. הכוונה היא לכך שתשנה את דרך ההצגה שלה. כתוב בפירוט רב על ההישגים המרשימים ביותר שלך, הצג את הדברים שעשית בעבר והדגש את הנקודות האישיות והמקצועיות שהופכות אותך לטוב יותר מכל המועמדים האחרים.

נסח מכתב מקדים חדש – נסח מחדש את המכתב המקדים חדש לקורות החיים שלך והתרכז בעיקר בהצעת העבודה עצמה וביכולות המקצועיות שהיא דורשת ממך כמועמד. אתה יכול לבחור לפרט את ההכשרה המקצועית שלך במכתב המקדים או לעשות זאת במכתב נוסף שתצרף לקורות החיים. חשוב על הדרכים היעילות והברורות ביותר, בהן תוכל להראות ללקוחות כי אתה הוא האדם המתאים ביותר למשרה ורכז אותן בדף אחד.

עבור לאתר חיפוש עבודה חדש – הפסק לחפש עבודה באתרים או בלוחות שאתה מחפש בהם כל הזמן. אם עוד לא מצאת בהם עבודה, כנראה שהם לא כל כך מתאימים לך. שאל את החברים שלך  איפה הם חיפשו עבודה. בקש מהם הפניות והמלצות ללוחות דרושים או לאתרי חיפוש עבודה ונסה לחפש במקומות חדשים.

מצא קבוצת חברים חדשה – מציאת אנשים נוספים איתם תוכל לדבר או להחליף רעיונות, תעזור לך לא להרגיש בודד. אתה לא מצליח למצוא  קבוצה כזו? הקם אחת משלך. דבר עם כל אחד מהחברים הפוטנציאלים על מה שאתה עושה בראיונות עבודה, על הדרך שבה  משפיעים קורות החיים שלך על הלקוחות ועל הדרכים בהן תוכלו להעלות יחד רעיונות שיעזרו לכם למצוא עבודה.

חשבונית לשכיר

אמץ גישה חדשה – תתחיל לחשוב על העבודה שכן תקבל ועל ההצלחה שלך. מעבר מגישה שלילית לחיובית, יכול לעזור לך לראות תוצאות במהירות.

ככל שהגישה השלילית משתלטת, סיכויי ההצלחה שלך קטנים. יכול להיות שלא תיהנה לחפש עבודה מדי יום,

אבל אתה יכול לעשות את זה.זכור כי מדובר בהזדמנות לשינוי והזדמנות לצמיחה.