כיצד אגודת הבוגרים שלך תעזור לך למצוא עבודה?

עבודה מהבית

 

ייתכן שעבר זמן רב מאז אותו יום המאושר בו סיימת את הלימודים, אולם אגודת הבוגרים, המאחדת את בוגרי האוניברסיטה או המכללה שבה למדת, יודעת מן הסתם איפה למצוא אותך. בדרך כלל אתה מתעלם באלגנטיות מהמכתבים הנשלחים אליך מאגודת הבוגרים, מכתבים הכוללים בדרך כלל בקשות לתרומה או הזמנות לאירועים, אולם אם אתה בעיצומו של תהליך חיפוש עבודה או שאתה חושב על שינוי משמעותי בקריירה שלך, יכול מאוד להיות שכדאי לך להגיב לפניות הללו.

 

אתה צריך לזכור כי למוסדות הלימוד השונים, חשוב מאוד לראות את הבוגרים שלהם מצליחים. לכן, במקרים רבים הם מוכנים להשקיע ולסייע לבוגרים למצוא עבודה. מוסדות הלימוד מעוניינים בכך שתהיה לך משרה טובה, בגלל שבוגרים מצליחים, מעידים על בתי ספר מוצלחים ובתי ספר מוצלחים מושכים אליהם עוד תלמידים.

 

לכן, כדאי לך מאוד ליצר קשר עם אגודת הבוגרים של בית הספר בוא למדת ולבדוק אילו משאבים היא מוכנה להעמיד לרשות מאמצי חיפוש העבודה שלך.

 

קבוצות נטוורקינג – בין אם אתה גר בעיר בה נמצא בית הספר שלך ובין אם לאו, ייתכן שתוכל למצוא לא הרחק ממקום מגוריך, קבוצה מקומית של בוגרים. זו יכולה להיות דרך יעילה להתחבר לאנשי מקצוע אחרים, לראות מה הם יכולים להציע לך וכיצד הם יכולים לסייע לך בעת חיפוש עבודה.   

 

סדנאות חיפוש עבודה – על מנת לסייע לבוגרים בזמן חיפוש עבודה, מוסדות רבים מקיימים תוכניות וסדנאות, המקנות לבוגרים טכניקות יעילות לחיפוש עבודה.

 

בדיקת קורות חיים – מספר מוסדות לימוד מציע לבוגרים שירות של בדיקת קורות חיים. שירות זה נועד על מנת להבטיח לבוגרים כי מסמך קורות החיים שלהם עובד לטובתם וכי הוא אינו עלול להזיק להם בשום דרך.

 

מנטורים – אגודת הבוגרים שלך יכולה לחבר אותך עם מנטור בתחומך, כדי שתוכל ללמוד מאדם שכבר הצליח ולשמוע ממנו עצות שיאפשרו גם לך להגיע להישגים.

חשבונית לשכיר

09-7440880

 

אתה לא צריך לחזור אל ספסלי האוניברסיטה או המכללה, כדי לקבל סיוע, אבל יכול מאוד להיות שתרצה להתחבר למוסד המעוניין לסייע לך מבחינה מקצועית. בתי הספר השונים, מכירים היטב את שוק העבודה והם לא מעוניינים לראות את הבוגרים שלהם נכשלים. תוכל ליהנות מחלק גדול מהמשאבים הללו, אם תהיה חבר באגודת הבוגרים. אם אתה כבר חבר, מדוע שלא תברר איך היא יכולה לעזור לך? אל תדאג, לא תצטרך להיבחן.