מהן התוכניות שלכם לשנה הבאה?

עבודה מהבית

עוד שנה חלפה ושוב אתם מוצאים את עצמכם באותו מצב. אתה עדיין במהלך חיפוש עבודה. האם השנה הבאה תביא איתה גם בשורות חדשות? האם בשנה הבאה תוכל להפיק להתייחס אל עצמכם כאל מחפש עבודה ותתחילו לעבוד, במשרה מלאה, כמו שחלמתם כל השנה. לא משנה מה התוכניות שלכם לשנה הבאה, אם הן כוללות מציאת עבודה, יכול מאוד להיות שתרצו לאמץ חלק מהעצות המופיעות במאמר  זה.

כאשר השנה עומדת להסתיים, אתם צריכים לשאול את עצמכם שאלה חשובה אחת בלבד: “איך אמצא עבודה בשנה הבאה?” אם עדיין לא הצלחתם למצוא את משרת חלומותיכם, השנה הבאה היא הזדמנות מצוינת להתחיל לעשות את הדברים אחרת ולבנות תוכנית חדשה ויעילה  שתחבר אתכם למשרה המתאימה ליעדים ולכישורים שלכם.

XPlace- המקום לחיפוש עבודה

ואלה הדברים שעליכם לעשות ממש עכשיו:

  • הדקו את קורות החיים שלכם –הביטו בקורות החיים שלכם ובדוק אילו חלקים מהם עדיין נראים טוב ועל מה אתם יכולים לוותר. יכול להיות שהגיע הזמן להתחיל לחפש עזרה מקצועית לכתיבה מחדש או לרענון של קורות החיים שלכם.
  • מצא לוחות דרושים ואתרי חיפוש עבודה חדשים – זה הזמן להתחיל לחפש מקומות חדשים בהם תוכלו לפרסם את קורות החיים שלכם או להציג את מועמדותכם למשרות. נסה לבדוק אילו עוד אפשרויות שלא ניסיתם יש שם בחוץ. כל מחפש עבודה או מי שחיפש עבודה בזמן האחרון יוכל להמליץ לכם על כמה אפשרויות כאלה.
  • פנו שוב לאנשי הקשר שלכם – חשבו על כל האנשים שיוכלו לעזור לכם למצוא עבודה. הם יכולים להיות חברים לעבודה או מנהלים מהעבר, חברים אישיים ובני משפחה. בקשו מהם לזכור אתכם אם הם שמים לב למשרה פנויה שמתאימה לכם. הזכירו להם מה אתה יכול לעשות למען החברה שתעסיק אותך.
  • הכינו את עצמכם – ככל שתכינו את עצמכם טוב יותר לשנה החדשה, יגדלו הסיכויים שלכם להצליח. כאשר אתם מתכוננים לאתגרים הצפויים, אתם מתכוננים לתוצאות הטובות ביותר. למרות שייתכן כי פעלתם על פי העצות הללו גם בשנה שעברה, אתם תמיד יכול להפיק תועלת מבדיקת ההתקדמות שלכם ומניסיון נוסף. לפעמים, רק התחלה מחודשת יכולה להעניק לכם את האנרגיה הדרושה.

יכול להיות שאתם לא אוהבים החלטות שמתקבלות בתחילת שנה חדשה, אבל השנה, מגיע לכם לזכות במשרה שאתם רוצים. ואם תתחיל עכשיו, ייתכן שתגלו כי זו החלטה שראויה להתמדה.   

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.