הזמינו אתכם למסיבה? כך תוכלו למצוא בה עבודה

עבודה מהבית

בתקופת הקיץ ותקופת החגים, מזמינים אותך מן הסתם ללא מעט מסיבות. המסיבות העונתיות הללו, מעניקות לך הזדמנות נהדרת ליצירת קשר עם אנשים שאינך פוגש במשך השנה. בנוסף, הן מעניקות לך אפשרות ליצור קשרים חדשים, היכולים להוביל לעבודות חדשות במידה ואתה באמצע חיפוש עבודה, או לקידום בעבודה הקיימת שלך. על מנת לאפשר לזה  לקרות אתה חייב להגיע למסיבות הללו מוכן.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כאשר אתם במהלך חיפוש עבודה במהלך מסיבה, הוא להתמקם על יד שולחנות האוכל, כל אחד מהאורחים הרי יגיע לסביבה הזו פעם אחת לפחות במהלך הערב. כאשר אתה נמצא ליד שולחנות האוכל, אתה יכול לנהל שיחות חולין ולהציג את עצמך לכמות גדולה של אנשים. כדי שהמהלכים הללו יהיו אפקטיביים, אתה צריך שהנאום שלך יהיה מוכן.

הנאום שלך לא צריך להיות ארוך מדי והוא צריך לכלול את הנושאים הבאים:

  1. מה אתה יודע לעשות – נסה לברר אילו תכונות או יכולות שלך מבדלות אותך על פני האחרים. כאשר אתה מספר לחברים החדשים שלך כי אתה מחפש עבודה, כלול בנאום שלך לפחות שלושה כישורים, יכולות או תכונות שאתה יכול להביא איתך אל מקום העבודה החדש.
  2. מה עשית בעבר – אם הגעת בעבר להישגים שגורמים לך גאווה, מצא דרכים בהן תוכל לשתף אותם עם אחרים. כאשר אתה מחפש עבודה, הדגש בבירור כי היכולות המקצועיות שלך מביאה לתוצאות וכי מאחורי הביטחון העצמי שלך, עומדות הוכחות מוצקות.חשבונית לשכיר
  3. איזה תפקיד אתה מחפש – היה חד משמעי לגבי סוג העבודה שאתה מחפש ולגבי המשמעות של העבודה הזו למהלך הקריירה שלך.
  4. מסירת כרטיס הביקור שלך – בכל מסיבה ובכל שעה, אתה צריך להחזיק בהישג יד את פרטי ההתקשרות שלך, על מנת שתוכל למסור אותם במהירות לכל מי שאיתו אתה משוחח. גם אותם אנשים לא יתקשרו אליך בעצמם, יש סיכוי שהם ירצו להעביר את האינפורמציה הלאה, למישהו שאולי יודע על משרה פנויה.

אם תנקוט בצעדים הללו במהלך מסיבות, תוכל לעשות יותר מאשר להתמלא בחטיפים. תוכל ליצור רשת קשרים גדולה יותר שתמשיך להתרחב גם בשנים הבאות.  אנשים הרי עייפים משיחות חולין בכל מקרה, אז למה לא להפוך את פרק הזמן הזה לזמן שכולם ירוויחו ממנו, על ידי הרחבת רשתות הקשרים שלהם. 

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.