חוסכי זמן עבור הפרילנסר העסוק

עבודה מהבית

כמו רוב הפרילנסרים, גם הזמן שלי חשוב. אני צריך להשתמש בו בחכמה אם אני רוצה להרוויח.

ברוב הימים אני עומד בפני רשימת מטלות מאתגרת עם יותר משימות ממה שאני יכול להשלים. בגלל זה, ובמיוחד כאיש פרילנס, המטרה שלי היא לעבוד במהירות וביעלות ככל האפשר.

האלטרנטיבה, לעבוד שעות נוספות או להחמיץ מועדי הגשה, פשוט לא מקובלת. לכן, במאמר זה, אספתי כמה מחוסכי הזמן המהירים והקלים ביותר.

חוסכי זמן לשימוש מידי

השתמש בכלים להגברת הפרודוקטיביות. זה רק לוקח כמה דקות להוריד כלי כזה, אבל ברגע שזה מותקן על המחשב זה יכול לעזור למקד אותך בעבודה לתמיד.

תכנן מראש את היום שלך. לפני שאני מסיים לעבוד כל יום, אני עורך רשימה של מה אני צריך לעשות ביום הבא. הדבר החשוב ביותר תמיד ימוקם בראש הרשימה. החשוב פחות, בתחתית הרשימה.

תא קולי. אלא אם אתה יודע בוודאות שאתה הולך לקבל שיחה חשובה בזמן מסוים, השתדל לוותר על טלפונים ולתת למשיבון לענות במקומך בזמן העבודה מהבית. יותר טוב, כבה את הצלצול. בדוק פעמיים-שלוש ביום הודעות למקרה שיש עניינים דחופים שלא היית מודע אליהם.

לא למולטיטסקינג. כשאתה עסוק ריבוי משימות נראה הגיוני, אבל זה לא. מומחים גילו שלנסות לעשות יותר מדבר אחד בו זמנית זה לא דבר יעיל. מולטיטסקינג מאט אותך. הוא גם מגדיל את הסיכוי שתעשה טעויות בעבודה.

השתמש במכשיר הנייד שלך
. בעבר ממש שנאתי לחכות בתור או בחדר המתנה. מה שהכי לא אהבתי בזה, היה הזמן שבזבזתי כאשר היו לי דברים חשובים לעשות. היום, בעזרת המכשירים הניידים החכמים, פרילנסר יכול לשמור על רמת יעילות גבוהה גם בסיטואציות האילו.

בחר את הפרויקט הנכון. כאשר אתה בוחר את העבודה הבאה, נסה לדבוק בעיקר בפרויקטים במסגרת תחום ההתמחות שלך. תוכל להשתמש בידע הנוכחי שלך בנוסף לשיעורים שלמדת בעבודה על פרויקטים קודמים. כך תעבוד מהר יותר והלקוחות שלך יהיו מרוצים יותר.

אל תבדוק מיילים. לפחות, אל תבדוק אותם יותר מפעמיים-שלוש ביום. לבדוק מיילים לעיתים קרובות יותר פשוט פוגע בקצב העבודה שלך. זה נכון גם לפעילויות אחרות כמו פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס וכו’.

יש לך חיים. באמת. אל תשכח לשמור לעצמך קצת זמן למנוחה ורגיעה. כשאתה תסיים, תחזור לעבודה מהבית רענן יותר. אנחנו תמיד עובדים לאט יותר כשאנחנו עייפים או מתוחים.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.