פרילנסר, שמור על פשטות

עבודה מהבית
אורך חיים פשוט אופייני לפרילנסרים רבים. חלקם נאלצים לחיות בפשטות יחסית בגלל הכנסות צנועות או לא קבועות. אחרים מצטמצמים מתוך בחירה. אורך חיים פשוט, כמו עסק המנוהל בפשטות, מאפשר מיקוד גבוה יותר. מאחר ופישוט נוטה לעזור בצמצום הפרעות והסחות דעת, סביר להניח שתהנה מפרודוקטיביות מוגברת. בנוסף, סגנון חיים פשוט יהיה בדרך כלל רגוע יותר, כמו גם יציב יותר מבחינה כלכלית.בקיצור, הפיכת החיים שלך ועסק הפרילנס שלך לפשוטים יותר, יפנה לך זמן ואנרגיה לעסוק במה שחשוב לך באמת.אז איך תוכל לפשט את העסק שלך? במאמר זה התמקדתי במספר תחומים אותם תוכל לבחון ולפשט: 
הלקוחות שלך  אמרתי בעבר ואומר שוב- לפרילנסרים תמיד עדיף להתמקד בקבוצה נבחרת של לקוחות פוטנציאליים, מאשר על כל אדם עם ארנק.

התמקדות בהגדרת הלקוח האידיאלי תפשט את פעולות השיווק שלך. תוכל לפנות באופן יעיל יותר לקבוצה של לקוחות אידיאליים, מאשר לכל אוכלוסיית הלקוחות הפוטנציאליים. זה גם יהפוך את העבודה שלך מהבית לקלה יותר, מאחר ולא תצטרך עוד לדלג מתחום אחד לשני.

 
השירותים שלך

דרך נוספת לפשט את העסק שלך היא לצמצם את מספר השירותים שאתה מציע, למספר שירותי מפתח שאתה טוב בהם באופן מובהק והכי נהנה מהעיסוק בהם.

זה לא אומר בהכרח שאלה התחומים היחידים בהם תעסוק. אם לקוח יהיה מעוניין בשירות מתחום נוסף ותהיה מוכן להעניק אותו, אתה חופשי לעשות זאת. אבל אתה לא חייב לפרסם את זה לכולם.

 
תהליך העבודה שלך

האם אתה מוצא את עצמך חוזר על אותן פעולות שוב ושוב? האם אתה צריך להזין את אותם נתונים או מידע למספר תוכנות שונות? והאם שלבים מסוימים בעבודה שלך נמשכים יותר מדי זמן?

אם כן, כנראה אתה צריך לפשט את תהליך העבודה שלך. הדרך הקלה ביותר שאני מכיר לעשות את זה, היא לשרטט תרשים זרימה של כל אחד מתהליכי העבודה שלך. תרשים זרימה יקל עליך להביט בתהליך ולזהות כשלים (פיגורים, כפילויות) ופעולות מיותרות. לאחר שתיפטר מהם, תוכל לשרטט תרשים זרימה משופר שיראה את תהליך העבודה החדש והפשוט שלך.

 
השיווק שלך

כפרילנסרים בעולם ההיפר-מקושר של ימינו, אנו נהנים מעשרות אסטרטגיות שיווקיות העומדות לרשותנו, רובן קלות לביצוע וכדאיות יותר מאי פעם. אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים להשתמש בכולן.

למעשה, רעיון טוב יותר יהיה להתחיל לפעול בשתי אסטרטגיות שיווקית שונות. כאשר תבין טוב יותר כיצד לפנות ביעילות לקהל המטרה שלך, תוכל להתרחב לאסטרטגיה נוספת, וכן הלאה.

אל תשכח להעריך את התוצאות. היפטר מאותן פעולות שיווקיות שלא מובילות לתוצאות, והשקע יותר בפעולות שכן הניבו את התוצאות הרצויות.


המשרד הביתי שלך  
 

הפשטה של סביבת העבודה מהבית שלך, חיונית. היפטר מאי הסדר ומהגאדג’טים הלא נחוצים. לא רק שתחסוך את כל הזמן שאתה משקיע בחיפוש אחריהם, אתה תהיה יותר רגוע, יעיל ושמח בסביבת עבודה פשוטה ומסודרת.

ענייני הכספים שלך

הבט בהוצאות שלך. איזו מהן לא נחוצה? לאיזו מהן תוכל למצוא חלופה יקרה פחות?

בנוסף, הבט בדרך בה אתה מנהל את הכספים שלך. האם אתה יכול לפשט את הרישומים שלך? את הנהלת החשבונות? קבל טיפ: אתה צריך לשכור מנהל חשבונות או רואה חשבון.

 
איך תפשט את העסק שלך

הפשטה, במילים פשוטות, היא היצמדות אך ורק אל מה שחיוני לבריאותך ולהרגשה הטובה שלך. זה אומר לחשוב פעמיים, שלוש פעמים, או אפילו יותר לפני שתציע שירות חדש, תיקח לקוח חדש, או תקנה ציוד או תוכנה חדשים. זה אומר אימוץ גישה מיננימלסטית לכל דבר.

זה אולי נשמע חמור וספרטני ולמרות זאת, סגנון חיים פשוט הוא אידיאל שאתה כפרילנסר צריך לשאוף אליו.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.