לאיזה ציוד תזקק כדי לעבוד מהבית?

עבודה מהבית

הבחירה להתחיל לעבוד מהבית, היא בחירה משמעותית ביותר. היא תדרוש ממך לשנות את הרגלי העבודה, את דרכי החשיבה ויש סיכוי שהיא תשפיע אפילו על היחסים בינך לבין בני המשפחה. בנוסף, היא תעמיד אותך בפני לא מעט התלבטויות ובחירות נוספות. כמו למשל: ‘באיזה ציוד משרדי כדאי לבחור?’. בדיוק על מנת לענות על השאלה הזו, הכנו עבורך את רשימת הציוד המשרדי הבסיסית לעבודה מהבית.

מחשב

אין כלי עבודה חשוב יותר לעובד מהבית מאשר המחשב האישי שלו וכך בדיוק אתה צריך להתייחס אליו. כדי למנוע תקלות במחשב, השתדל שרק לך תהיה גישה אליו. אל תאפשר לבני משפחה אחרים להתקין עליו משחקים ותוכנות או לגלוש באמצעותו ברשת. על המחשב כדאי שתתקין את כל התוכנות הדרושות לך לצרכי עבודה.

מסך

אם אתה מכנן לשבת שעות מול מסך המחשב, כדאי שהוא יהיה איכותי. ייתכן שתתבקש להשקיע בו קצת יותר, אבל זה ישתלם לך. מול מסך מחשב איכותי, העיניים שלך יתאמצו פחות והיעילות שלך תישאר גבוהה גם אחרי שעות רבות של עבודה.

ריהוט

לריהוט המשרדי יש השפעה גדולה מאוד על ההרגשה ועל היעילות של העובד. אל תתעלם מזה. הקפד לבחור כיסא אורטופדי שיאפשר לך לבלות עליו זמן רב, ושולחן שיוכל לשמש גם כשולחן מחשב וגם כשולחן עבודה. אם אתה מתכנן לקיים פגישות או לצרף עובד נוסף למשרד הביתי שלך, כדאי להכין את המשרד בהתאם.

ציוד היקפי

כל משרד צריך מדפסת, פקס ומכונת צילום,סורק. גם המשרד הביתי שלך. במקום לרכוש
כל מכשיר בנפרד ולבזבז מקום וכסף, כדאי לרכוש מכשיר משולב שמסוגל לבצע את כל הפעולות. ברכישת הציוד כדאי לקחת בחשבון לא רק את המחיר, אלא גם את יכולתם של פריטי הציוד ההיקפי, לעמוד בדרישות שלך לאורך זמן.

ציוד משרדי

ממש כמו העבודה במשרד, גם העבדה מהבית דורשת לא מעט ציוד. מהדקים, שדכן, נייר דבק, כלי כתיבה, קלסרים, מעטפות, בולים ועוד. לפני שאתה מתחיל לעבוד מהבית, וודא כי כל הציוד המשרדי שתזדקק לו נמצא לצדך כדי שתוכל להיות יעיל יותר. אף אחד לא רוצה להפסיד שעת עבודה רק כי יצא לרכוש קלסר.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.