5 הדברים שיקשו עלייך לעבוד מהבית

עבודה מהבית

5 הגורמים שיפריעו לך לעבוד מהבית

חללים משרדיים מתוכננים כדי שיעבדו בהם. הבית שלך מתוכנן למגורים. שלא כמו העבודה במשרד, עצם ההימצאות בסביבה ביתית הוא כר פורה להפרעות. ברשימה זו ריכזתי את חמשת הגורמים המפריעים ביותר לעבודה מהבית ואת הדרכים להתגבר עליהם.

המיטה

עובדי המשרדים מבלים את חלקו הראשון של היום בדרכים. בזמן הזה הם יכולים לארגן את המחשבות, לעבור על המשימות ולהגיע למשרד ערניים וממוקדים. מי שעובד מהבית מרשה לעצמו לצאת מהמיטה רגע לפני תחילת העבודה ולהתעורר מול המחשב .כך הוא מפסיד שעת עבודה . הפתרון: לקבוע שעה לתחילת היום ולהתעורר שעה קודם.

 המטבח

אם במשרד מקובל להתאפק עד ארוחת הצהריים, בבית, המקרר נגיש ואפשר לפתוח אותו מתי שרוצים. ואז אתם מגלים שחסר חלב ויורדים למכולת ולפני ששמתם לב חצי בוקר התבזבז על כוס קפה. הפתרון: קבעו לעצמכם זמני הפסקה קבועים וגשו למקרר רק בזמנים שקבעתם. בסוף יום העבודה, וודאו ששבבית יהיה כל מה שאתם צריכים למחר.

 המחשב

הוא אולי כלי העבודה של רוב העובדים מהבית, אבל מי מבזבז לכם הכי הרבה זמן בפעולות סרק? נכון. המחשב. בדקתם דואר? בבית, אף אחד לא יעיר לכם ולפני שתשימו לב, היום ייגמר והעבודה לא תעשה. הפתרון: תשאירו את החלונות המיותרים סגורים עד לזמני ההפסקה. ואל תשכחו לסגור אותם שוב.

 הטלוויזיה

הדלקתם אותה בבוקר לראות חדשות, פתאום נפלתם על סרט שווה, ועוד תוכנית מעניינת  ושוב נגמר לכם היום באפס מעשה. בקצב כזה לא תרוויחו מספיק אפילו בשביל לשלם את האגרה. הפתרון: אם אתם חייבים לראות טלוויזיה בבוקר. כבו אותה מיד עם תחילת יום העבודה שקבעתם לעצמכם ותדליקו שוב רק אחרי שסיימתם את המשימות לאותו יום.

 החברים

לחברים שלכם שעובדים במשרד קצת קשה להבין את זה, אבל זה שאתם בבית זה לא אומר שאתם לא עובדים. חברים שלקחו יום חופש מהעבודה או שיש להם חצי שעה פנויה, יפנו אליכם בשלל הצעות מפתות. מכוס קפה בים ועד לסרט בהקרנת צהריים. הפתרון: פשוט תגידו לא.