פרילנסר, למה מצב הרוח שלך יכול להשפיע על חיפוש עבודה

עבודה מהבית

אתה אולי לא רוצה לשמוע את זה, אבל אם אתה מרגיש את הבאסה בחיפוש העבודה מהבית שלך, אתה עלול להיות פחות אפקטיבי. אמנם אולי עברת תקופה קשה כפרילנסר שמחפש עבודה, אבל אם לא הצלחת למרות קורות חיים מרשימים וחיפוש עבודה ממוקד, אתה אולי רוצה לחשוב על מה עוד ניתן לעשות.

להתעודד תהיה התחלה טובה.

כאשר מצב הרוח שלך יהיה חיובי, יהיה לך קל יותר להתחבר לאנשים, להצליח בראיונות עבודה ושיחות טלפון. אבל אם מצה הרוח שלך לא בדיוק חיובי, אתה עלול להיות:

איטי בתגובות לאנשים – אחרי הכל, הפסימיסט חושב שזה לא ממש משנה מתי תחזור אליהם מאחר וגם ככה “הם לא באמת הולכים להעסיק אותי”.

פחות קשוב – בן אדם במצב רוח ירוד עשוי שלא להיות ממוקד במה שהוא צריך לעשות כדי לקבל את העבודה, כלומר איפה להגיש מועמדות, עם מה לשלוח אותה וכו’.

לא אפקטיבי בשיחות – בן אדם עם מצב רוח ירוד אולי לא יוכל להיות סוחף וכריזמתי במיוחד בשיחה  שאמורה לקדם אותו ואידיאלית להציג את הגישה החיובית שלו, דבר שכל מעסיק בוודאי רוצה.

אין ספק, זה לא פשוט להתעודד ככה סתם. במקום, תחשוב על איך אתה יכול לחיות אורך חיים בריא יותר, לישון מספיק, להתאמן ולאכול נכון. זה יעזור לך להרגיש טוב יותר פיזית, כמו גם להרגיש טוב יותר מבחינה מנטלית.

בנוסף, נסה להקיף את עצמך באנשים חיוביים, אנשים המעוניינים ומוכנים להסתכל על חצי הכוס המלאה. ככל שתהיה בקרבתם של אנשים חיוביים, סביר להניח שמתישהו הגישה החיובית שלהם תידבק גם בך.

לא משנה מה עובר עליך ומה קורה לך בזמן תהליך חיפוש עבודה, אתה צריך להישאר חיובי ונגיש. בשניה שאתה מפסיק להיות חיובי אתה תפסיק להרשים את מי שאולי ירצה להעסיק אותך יום אחד.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.