האם מתאים לך לעבוד מהבית?

עבודה מהבית

האם מתאים לך לעבוד מהבית

מתלבט אם לעזוב את המשרה הבטוחה שלך ולהתחיל לעבוד מהבית. לפני שתודיע לבוס ותתחיל לארגן את מסיבת הפרידה שלך יש כמה עניינים שאולי תרצה לברר. כמו למשל, האם אתה טיפוס של עובד מהבית.

כדי לעבוד מהבית אתה צריך להיות טוב במה שאתה עושה. לא. אתה צריך להיות ממש טוב במה שאתה עושה. במשרד יהיה תמיד מי שיגן עליך. מנהל שאתה יכול להתייעץ איתו ועובדים שאתם יכול להטיל עליהם אחריות. בבית יעמדו לרשותך רק היכולות המקצועיות שלך. וככך שהן יהיו גבוהות יותר, יהיה לך יותר קל להשיג פרויקטים ולבצע אותם בהצלחה.

אולם יכולות מקצועיות לא תמיד מספיקות. מי שרוצה להצליח בעבודה מהבית צריך לסמוך גם על היכולות השיווקיות שלו. למצוא דרכים שבהן הוא יכול להגיע ללקוחות חדשים ולהציע להם את שירותיו. מי שהצליח לבנות במקומות העבודה הקודמים שלו רשת של קשרים מקצועיים יוכל לנצל אותה לטובת העניין. הקמת אתר אינטרנט ופרסום במנועי חיפוש ורשתות חברתיות יעזור להרחיב את הקהל. בכל מקרה, אל תשב ותחכה. העבודה לא תגיע אליך בעצמה.

זכית בפרויקט? ברכות. עכשיו כל מה שצריך זה לא לקלקל. בשלב הזה צריכה להיכנס לפעולה המשמעת העצמית שלך. היכולת לבצע את מה שהתחייבת עליו בזמנים עליהם התחייבת וכל זה מבלי לפגוע באיכות. אל תשכח, כשם שהצלחה של פרויקט יכולה להביא אליך את הפרויקט הבא, כך כישלון אחד ויחיד יכול להחזיר אותך למשרד. רק תכנון קפדני שמכסה את כל האפשרויות – מהצעת המחיר ועד מועד ההגשה יאפשר לך לעבוד מהבית בראש שקט ולספק את התוצאות הטובות ביותר.

עבודה מהבית היא עבודה שעושים לבד. בלי שיחות סביב מכונת הקפה, בלי ארוחות צהריים משותפות ובלי ימי הולדת מחלקתיים. יהיו ימים בהם האנשים היחידים שתראה, פרט לבני המשפחה הם השליחים שיבואו למסור ולאסוף חומרים. אם אתה מרגיש שלא תוכל לעמוד בזה, אולי כדאי שתוותר על הרעיון ותישאר במשרד. אם אתה מסוגל לעבוד לבד. יהיה לך הרבה יותר נעים לעשות את זה מהבית.