5 הדברים שיעזרו לך לעבוד מהבית

עבודה מהבית

לצאת מהמיטה היישר אל שולחן העבודה. לעבוד בלי שעון נוכחות ובלי בוס על הראש. להיות אדון לעצמך. על פניה עבודה מהבית נשמעת לרבים כמו חלום. אבל עובדים רבים מגלים כי המציאות מעט יותר מורכבת. לפניכם החמישייה שתעזור לכם לעבוד יעיל מהבית.

לוחות זמנים

בבית אף אחד לא יודע מתי התחלתם לעבוד, לא רואה לאן אתם גולשים ולא מודד לכם את התפוקות. כאן אתם אדונים לעצמכם ובמהרה תגלו שזה לא פשוט. הדרך היעילה לעמידה בפיתויים ובהסחות הדעת השונות שמזמינה העבודה בבית. היא לקבוע לוחות זמנים מדויקים ככל האפשר ולעמוד בהם.

חדר משלכם

אם אתם בעלי משפחה או גרים עם עוד אנשים בבית שאתם מתכוונים לעבוד בו, חדר משלכם הוא צורך חיוני. הוא מאפשר לכם להתנתק מהסביבה ולהתרכז במשימות שקבעתם לעצמכם ומאפשר לשאר דיריי הבית להמשיך בשגרה גם אם אתם בעיצומו של משבר מול לקוח אסטרטגי זועם.

קוד לבוש

הרגע יצאתם מהמיטה. אתם שמים על עצמכם חלוק רחצה ויושבים לעבוד. בטוחים שאף אחד לא רואה אתכם. אבל את מצב הרוח המרושל שלכם לא תוכלו להסתיר. בסוף הוא יתגלה במסמך לא מדויק, שגיאת כתיב או אפילו מילה לא במקום בטלפון. עשו כבוד לעבודה שלכם ולפני שאתם מתחילים תתלבשו כאילו יצאתם למשרד.

ציוד מתאים

אם הבית שלכם הוא מקום העבודה שלכם, אתם חייבים לדאוג שהוא יכיל את כל פרטי הציוד שדרושים לכם. לפני שאתם מקימים את סביבת העבודה הביתית שלכם נסו לברר עם עצמכם לאיזו סוג של ציוד תזדקקו ותדאגו שהוא יהיה בהישג יד. כי זה די טיפשי להפסיק יום עבודה בגלל שנגמר הנייר במדפסת.

 סביבה תומכת

זה ייקח קצת זמן  אבל המשפחה והחברים יצטרכו להבין שגם עבודה מהבית היא עבודה. שאי אפשר להיכנס לחדר שלכם בלי לבקש רשות, ושאי אפשר לקפוץ אליכם לקפה באמצע היום כי אתם עובדים. לפני שאתם מתחילים לעבוד מהבית. כדאי לוודא שהבית יכול לעמוד בזה ושבני הבית מוכנים לתמוך בדייר החדש – העבודה שלכם.