שש העבודות מהבית המבוקשות ביותר לסטודנטים

עבודה מהבית

אם אתה לומד מחשבים, אין שום סיבה שתעבוד בתור שליח, אם את לומדת ספרות, אין סיבה שתעבדי במסעדה. תחום העבודה מהבית מאפשר לסטודנטים להתחיל לעבוד בתחום שאותו הם לומדים ולצבור לא רק ניסיון, אלא גם הכנסות. באיזו עבודה כדאי לבחור? תראו, כל אחד שיעבוד במה שמתאים לו, אנחנו רק בחרנו את העבודות הכי שוות.

 תכנות – חברות רבות נזקקות למתכנתים ומפתחים על בסיס שעות וישמחו להעסיק סטודנטים למדעי המחשב שעובדים מהבית. עבודה מהבית בתכנות בזמן הלימודים, תשלם לך את החשבונות, תקנה לך ניסיון, ומי יודע? בתום הלימודים אולי תוכל להמשיך לעבוד בחברה שהעסיקה אותך כסטודנט.

 עיצוב – עיצוב גראפי, עיצוב לרשת, עיצוב מוצר או עיצוב אפליקציות. עולם העיצוב מציע שפע של עבודה בתחומים שונים. תלמידי עיצוב יכולים למצוא עצמם עובדים בתחום כבר משנות לימודים הראשונות, ומסיימים את התקופה עם ניסיון ועם תיק עבודות מרשים.

 עריכת וידאו – אז נכון שהלכת ללמוד קולנוע וטלוויזיה כדי לעשות את הסרט הישראלי הגדול הבא או את הפרסומת הכי יקרה על המסך, אבל עד שזה יקרה צריך גם לאכול משהו. את מערכת העריכה ניתן להקים בבית בהשקעה לא גדולה. וסרטונים הזקוקים ליד של עורך לא יהיה לך קשה למצוא.

 כתיבה ועריכה – ספרות? בי.איי כללי? היסטוריה?. מה עושים עם המקצועות הללו? אם יש לכם תשובות מוכנות כנראה שאתם לומדים את המקצועות הללו הכרוכים כתיבה, קריאה ועריכה. את מה שתלמדו אתם יכולים ליישם באופן מיידי ואפילו להרוויח מזה כסף. אז מי אמר שאי אפשר לעשות כלום עם לימודי גיאוגרפיה?

 מכירות – תמיד אמרו לך שאתה יכול למכור קרח לאסקימוסים ובגלל זה הלכת ללמוד שיווק ופרסום? לפני שאתה מתחיל לחתום על מסעות פרסום פורצי דרך ומהלכים שיווקיים היסטוריים, יש לך אפשרות לראות איך השיווק עובד בשטח. למוכשרים באמת צפויות הכנסות יפות באמת.

 ניהול מדיה חברתית – מתאים במיוחד לחיות רשת שלא הולכות לישון לפני שעדכנו ססטוס בפיייסבוק ולא יוצאות מהבית לפני שהעלו צילום של ארוחת הבוקר לאינסטגרם. סטודנטים לתקשורת ירוויחו בעבודה כמנהלי מדיה חברתית, לא רק כסף אלא גם ניסיון וקשרים שיעזור להם להשיג עבודה בתחום גם בעתיד.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.