איך תעשו כסף במהירות ובקלות על ידי כתיבת מאמרים מהבית?

עבודה מהבית

עבודת כתיבה מהבית, נשמעת כמו חגיגה בלתי נגמרת של יצירתיות. בלי שעות עבודה קבועות, בלי מנהלים על הראש, ועם חופש לעבוד בפיג’מה ואפילו לקבוע את התעריפים. אל תנסו לספר לחברים שלכם  שמדובר בעבודה של ממש, אין סיכוי שהם יאמינו, אבל אתם בהחלט יכולים לשתף אותם בכמה מהאתגרים שמציבה העבודה מהבית.

אימהות העובדות בכתיבה מהבית, מוצאות את עצמן לא פעם אחראיות לא רק על העבודה השוטפת, אלא גם על משימות ביתיות כמו כביסה, בישול וגיהוץ. על אבות שעובדים מהבית מוטלות בדרך כלל משימות גבריות קצת יותר כמו תיקונים קלים בבית, לקיחה של הרכב המשפחתי למוסך, נסיעה לקניות בשווקים מרוחקים ועוד. השורה התחתונה היא שגם האבות וגם האימהות שהחליטו לעבוד מהבית, הם אנשים מאוד עסוקים. לפעמים הם

אפילו יותר עסוקים מהחברים שלהם שנשארו במשרד.

לאנשים העסוקים הללו אין זמן לניסוי וטעייה הם צריכים להתחיל להרוויח כמה שיותר כסף, כמה שיותר מהר. את הטיפים הבאים אספנו בדיוק בשבילם, האנשים שרוצים להתחיל לעשות כסף בכתיבה מהבית עוד היום.

תהיו בקשר עם כותבים אחרים

כמתחילים בעבודת כתיבה מהבית, ייתכן מאוד שיחסרו לכם פרטים בסיסיים כמו: איזה סכום לגבות על עבודת הכתיבה שעשיתם, או כיצד לגבות אותו. כדי לחסוך אי הבנות, צרו קשר עם כותבים אחרים והצטרפו לפורומים באתרי עבודה מהבית. את מה שתלמדו ממי שכבר עושה את זה, לא מלמדים בשום בית-ספר.

למדו את עצמכם לכתוב

פגשתם פעם מישהו שהתקבל לעבודה ללא כל כישורים בסיסיים או ידע מוקדם? כנראה שלא. כדי לעבוד בכתיבה מהבית תצטרכו ללמוד לגמרי בעצמכם. איך עושים את זה? בעיקר על ידי לימוד מאנשים שכבר עושים את זה ומוכנים לחלוק את הידע שלהם. גם אותם תוכלו למצוא באתרים ובפורומים המיועדים לכותבים מהבית.

בנו לעצמכם שם

העבודה, כמו שאתם בטח יודעים, לא תגיע אליכם בעצמה. כדי להשיג עבודת כתיבה מהבית אתם צריכים לגרום לכמה שיותר אנשים להכיר אתכם ואת יכולות הכתיבה שלכם.

הקימו אתר אינטרנט – לא צריך להשתולל עם עיצוב קיצוני או יכולות מתקדמות. פלטפורמות רבות יאפשרו לכם לבנות בקלות וללא תשלום אתר אינטרנט משלכם, בו תוכלו להציג את עצמכם ואת העבודות שעשיתם. רק אל תשכחו לקשר את האתר שלכם לאתרים רלוונטיים.

נצלו את הרשתות החברתיות –  גם אתם יכולים, ממש כמו העסקים הגדולים לנצל את הכוח של הרשתות החברתיות כדי להראות לכולם כמה אתם מוכשרים, ולספר לעולם

 שאתם פנויים לעבודת כתיבה מהבית.

 הכינו תיק עבודות

אף לקוח לא יתחיל לעבוד אתכם לפני שהוא יתרשם מעבודות שעשיתם בעבר, אבל אם לא עשיתם עבודות בעבר איך תשיגו את הלקוח הראשון?

תהיו עצמאיים – הלכתם להצגה? ראיתם סרט? אכלתם משהו טעים?. נסו לכתוב על החוויה ולפרסם אותה באתר תוכן עצמאי, או בבלוג שתקימו בעצמכם.

תשתתפו    אתרים עצמאיים ולפעמים גם אתרים מסחריים, מזמינים את הגולשים להשתתף ולשלוח כתבות לפרסום. תעשו את זה.

חפשו את החברים שלכם – סרקו את ספר הטלפונים ואת ספר הכתובות במייל, יכול להיות שאחד המכרים שלכם שמנהל בלוג מצליח, בדיוק זקוק לכותב אורח.

התנדבו – הציעו את העזרה שלכם בכתיבה למי שאתם יכולים, עמותות, ארגונים, בתי ספר ומטרות חברתיות, תמיד יצטרכו כמה מילים טובות.

חפשו עבודה

נסו לגלוש באופן קבוע, או להירשם לקבלת עדכונים, באתרים המפרסמים הצעות עבודה בכתיבה מהבית.

מבוא לכתיבת מאמרים

 

תהיו בקשר

שלחו הודעות דואר אלקטרוני, לאנשים ולארגונים שאתם חושבים כי יהיו מעוניינים בשירותכם. נסו לא להעיק ולמסור אך ורק מידע רלוונטי.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.