האם מתאים לך לעבוד מהבית?

עבודה מהבית

אם סיימת לימודים או עזבת את מקום העבודה שלך, ולא צפויה לך משרה מובטחת בעתיד, ייתכן ותרצה לשקול להתחיל לעבוד מהבית. לעבודה מהבית יש, כידוע  לא מעט יתרונות. אתה עובד בזמן שמתאים לך, על פרויקטים שאתה בוחר, ואתה יכול לעשות את זה אפילו בפיג’מה. אולם לא מעט אנשים שניסו לעבוד מהבית, גילו לאחר זמן שהסידור הזה לא כל כך מתאים להם. לפני שאתה מקבל החלטות, כדאי שתנסה לענות לעצמך על השאלות הבאות שיעזרו לך להחליט, האם מתאים לך לעבוד מהבית.

עד כמה חשוב לך להיות שכיר?

אין תשובה נכונה לשאלה הזו. אם החלום של הוא לעבוד כשכיר בחברה כמו גוגל או פייסבוק אין ספק שאתה צריך ללכת בדרך שתוביל אותך לחברות הללו. אם אתה מעדיף לעשות את מה שאתה אוהב, עבור מגוון גדול של לקוחות, בלי קשר לגילך או למקום המגורים שלך, יכול להיות שיותר מתאים לך לעבוד מהבית.

האם אפשר לשווק את היכולות שלך?

כעובד מהבית, תיאלץ להתרגל לכך שלא תמיד תהיה דרישה ליכולות שלך. את הזמן הפנוי תוכל להשקיע בשיווק היכולות שלך על ידי עבודה ללא תשלום. לאחיין שלך יש חנות פרחים? בנה לו אתר מגניב, אחיך מנגן בלהקה? עצב את הפוסטר, חבר רוצה להציע נישואין לבת הזוג שלו? כתוב לו את הטקסט. כך תוכל לשווק את עצמך ולהקים בסיס לקוחות.

יש לך משמעת עצמית?

כשמעסיק מזמין ממך עבודה הוא מצפה שהיא תתבצע ובזמן. הוא לא יעודד אותך, כמו הבוס הקודם והוא בשום אופן לא יסכים שתתגלח על הזקן שלו. אם אתה זקוק למסגרת לוחצת כדי לבצע את העבודה בזמן, יכול להיות שיותר מתאים לך להישאר במשרד. כעובד מהבית, תופתע לגלות עד כמה היכולת שלך לעמוד בלוחות הזמנים קשורה לצורך שלך בהכנסות.

האם אתה חברותי?

אל תבין אותי לא נכון, עבודה מהבית היא מבחן ביכולות חברתיות. מצד שני, כדי להיות עובד מוצלח מהבית, אתה חייב לדעת להסתדר עם אנשים. כל סוגי האנשים. אפילו אם הם לקוחות שמעירים לך על איכות העבודה או שולחים מיילים זועמים בנוגע ליכולת שלך לעמוד בלוחות הזמנים. אם אלה שישלחו פרחים קשה להאמין שתהיה לך בעיה.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.