10 טיפים שיביאו לכם יותר עבודה מהבית באינטרנט

עבודה מהבית

כולם יכולים לספר לכם עד מחר עד כמה המצב קשה וכמה הכלכלה בצרות, אבל אנחנו נספר לכם על שמונה דרכים לשיווק יצירתי שישיג לכם יותר עבודה מהבית דרך האינטרנט

כי למצבים מורכבים יותר מתאימים פתרונות יצירתיים יותר.

1. כתבו ‘נאום מעלית’ – הכינו ושננו טקסט קצר שיפרט את מה שאתם יודעים לעשות, את מה שעשיתם בעבר ואת היתרונות שלכם על פני המתחרים. הנאום הזה חייב להיות קצר ותמציתי. זכרו. הוא לא להימשך יותר זמן  ממה שלוקח לעלות ארבע קומות במעלית.

2. שלחו נויזלטר ללקוחות שלכם – משלוח של סדיר של ניוזלטרים מעודכנים לקהל הלקוחות הקיימים שלכם, ישמור אתכם בתודעה שלהם לאורך זמן. חשוב ליצור ניוזלטרים רלוונטיים ואיכותיים, בעלי כותרות מושכות כדי שהם לא יגיעו ישירות אל תיבת דואר הזבל.

3. הודו ללקוחות שלכם מהעבר – צרו קשר עם הלקוחות שלכם מהעבר. הודו להם על העבודה המשותפת ותנו להם לדעת כמה תשמחו לעבוד איתם שוב. גם ברכות לחגים ואפילו מתנות קטנות יכולות להביא אתכם להרבה יותר עבודה מהבית באינטרנט.

4. תדאגו שיהיה להם קל לשלם – שפרו את צורת הגבייה ודרכי הגבייה שלכם. הפכו את אמצעי התשלום לנוחים יותר עבור הלקוחות. אחד מאמצעי התשלום הנוחים ביותר העומדים לרשותכם הוא תשלום באמצעות חשבון נאמנות מאובטח.

5. שפרו את הניווט באתר שלכם –  לא תאמינו כמה לקוחות הולכים לאיבוד בגלל ניווט כושל באתר. ניווט יעיל וברור באתר המקצועי שלכם, יקל על הגולשים למצוא את מה שהם מחפשים ולהפוך ללקוחות.

6. שמרו על האתר שלכם מעודכן – הוסיפו לאתר שלכם תוכן רלוונטי ובעל ערך. תוכן איכותי ומעודכן ימשוך אליו באופן קבוע. גולשים המעוניינים בתחום בו אתם עוסקים.

זה גם ישפר את המיקום של האתר שלכם במנועי החיפוש.

7. נצלו את המדיה החברתית – רק ברגע בו תלמדו להשתמש נכון במדיה החברתית, תבינו כמה עבודה מהבית באינטרנט היא יכולה להביא לכם. רשתות כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ליקדאין ועוד, יכולות לשמש עבורכם כלי שיווקי רב עוצמה.

8. עשו לעצמכם יחסי ציבור – זכיתם במכרז חדש? סיימתם פרויקט מעניין? הגיע הזמן לספר את זה לכולם. כתבו הודעות לעיתונות ושלחו אותם לכל מי אתם חושבים שיהיה מעוניין בהן. מהמקומון העירוני עד לעיתון הכלכלי או לטלוויזיה.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.