מוכשרים בכתיבה? כך תמצאו עבודה מהבית

עבודה מהבית

לא מזמן קיצצו אותי. זה היה זריז. הבוס קרא לי למשרד שלו באמצע היום וסיפר לי על המצב הקשה במשק ועל הכלכלה המקרטעת. אחר כך הוא אמר גם שהתקבלה החלטה להעסיק אותי פחות שעות בחודש ולצמצם את המשכורת שלי בהתאם. אחרי שחזרתי הביתה והתאוששתי התחלתי לחפש ברצינות עבודה נוספת מהבית וזה מה שאני עושה היום. את הטיפים הללו ריכזתי עבור מי שחושב ברצינות על עבודה מהבית באינטרנט בתחום הכתיבה. הם עזרו לי ואני מקווה שהם יוכלו לעזור גם לכם. שיהיה בהצלחה.

תהיו נמרצים

עבודה מהבית באינטרנט בתחום כתיבה יכולה להיות קלה כשאתם בעשור השלישי לחייכם, מלאי מרץ וחסרי התחייבויות. בגילאים מאוחרים, כדי להפוך את הכישרון שלכם לפרנסה אתם צריכים להשקיע בו לא מעט מרץ. עבודה מהבית באינטרנט לא תגיע אליכם בכוחות עצמה.

אל תפתחו בלוג

אתם מחפשים עבודה נוספת מהבית? יש לכם כישרון כתיבה? מישהו המליץ לכם לפתוח בלוג? עזבו את זה. על פי מחקרים רבים שנערכו לאחרונה עולם הבלוגים הולך ונעלם. אז איפה תציגו את הכישרון שלכם?. איך תמצאו בעזרתו עבודה נוספת מהבית? חשבון מוצלח בטוויטר יכול לעזור לכם להשיג לא מעט עבודה מהבית דרך האינטרנט, בכתיבה, עריכה או בתחומים נוספים.

תכתבו בלי תשלום

לאחרונה הייתי עד לויכוחים בנושא: ‘האם כותבים צריכם לכתוב בלי תשלום?’. מצד אחד, כתיבה, אפילו ללא תשלום, תביא לכם קוראים ותיצור עבורכם שם, מצד שני עם ‘בלי תשלום’, קשה  לשלם חשבונות. אם אתם צריכים לבחור בין תסכול מתמשך לבין עבודה מהבית בכתיבה ללא תשלום, לכו על האפשרות השנייה.

בתי ספר לעיתונות הם בזבוז זמן

האינטרנט פגע משמעותי בעולם העיתונות. תקציבי הפרסום נעלמים יחד עם המנויים וכלי תקשורת גדולים מצמצמים משמעותית את ההוצאות שלהם. אם אתם מחפשים עבודה נוספת מהבית בתחום הכתיבה או העריכה, תלמדו לכתוב או לערוך בעצמכם. בתי ספר לעיתונות רק יגזלו מכם זמן. ולא מעט כסף.

אל תחכו לעיתון 

החלום הגדול של כותבים מתחילים הוא לראות את השם שלם יום אחד, מודפס מעל מאמרים בעיתון רב תפוצה. עיתונים מודפסים הם כמו טלפונים חדשים שאף אחד כבר לא רוצה לענות להם, כמו מכונות כביסה ישנות שצריך להחליף, שעושות את הסיבובים האחרונים שהן. אם אתם רוצים להתייחס לכתיבה שלכם כמו אל עבודה מהבית, אל תחכו לעיתון.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.