איך בלוג יעזור לכם להשיג יותר עבודה מהבית באינטרנט

עבודה מהבית

הרבה אנשים שרוצים להשיג יותר עבודה מהבית באינטרנט, שואלים אותי ‘איך עושים את זה?. כמו כל יהודי טוב אני עונה בשאלה: ‘יש לכם בלוג?’. בלוגים הם מאוד פופולאריים עכשיו, בטח אפילו לבת של השכנים שלכם יש בלוג, אבל בלוגים יכולים לשמש ככלי יעיל במיוחד להשגת לקוחות. הרבה יותר יעיל מאשר לחפש הצעות עבודה מהבית בלוחות דרושים. חוץ מזה, פתיחה של בלוג לא תעלה לכם שקל, כך שמדובר באחד מכלי השיווק היעילים ביותר שתוכלו למצוא. לפניכם חמש דרכים שבהן ניהול בלוג, יכול לעזור לכם להשיג הרבה יותר עבודה מהבית באינטרנט.

שיווק

אם הקמתם אתר שבו אתם מציעים את השירותים שלכם, אף אחד לא יגיע אליו אלא אם הוא רוצה לקנות מכם משהו. אם לצד האתר יש לכם גם בלוג, אתם נותנים לגולשים סיבה להיכנס אליכם לא רק כשהם צריכים משהו. ניהול של בלוג שנתמך בפעילות מדיה חברתית, יעזור לכם לשמור על קשר רציף עם קהל היעד שלכם.

מיתוג אישי

כתיבת בלוג תציג אתכם, את הכישרונות ואת היכולות שלכם לעיני הציבור. כתיבה של בלוג איכותי תהפוך אתכם בעיני קוראים רבים למומחים בתחומכם. וכשאתם נחשבים למומחים בתחום מסוים, יותר אנשים יסמכו עליכם ועל דעתכם. את המומחיות הזו, תוכלו לתרגם בקלות להרבה יותר עבודה מהבית דרך האינטרנט.

בניית אמון

כתיבה של בלוג כחלק מהעבודה מהבית באינטרנט, יכולה אמנם לגזול לא מעט זמן, אולם היא מאפשרת לכם להשמיע קול אישי ברשת. עבור הגולשים זוהי הזדמנות להכיר לא רק את היכולות המקצועיות שלכם אלא גם את האישיות, וכידוע, כשמכירים מישהו הרבה יותר קל לעשות איתו עסקים. במיוחד כשמדובר בעסקי עבודה מהבית באינטרנט.

הגדלת הכנסות

גם אם אתם רוצים יותר הכנסות מהעבודה הנוכחית שלכם, וגם אם אתם מעוניינים להרחיב את השירותים שאתם מציעים, כתיבת בלוג איכותי יכולה לסייע לכם להביא יותר עבודה מהבית דרך האינטרנט. כאמור, הבלוג יגדיל את מספר הכניסות לאתר שלכם ויאפשר לכך להציע לגולשים יותר שירותים. כמו כן תוכלו להגדיל את ההכנסות באמצעות מכירת שטחי פרסום בבלוג.

יצירת קשרים

הבלוג שלכם יאפשר לכם להיחשף לכמות גדולה של גולשים ותאפשר לכם ליצור קשרים מקצועיים חדשים. קשרים אתם תוכלו להפוך ליותר עבודה מהבית דרך האינטרנט.

 

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.