עובדים מהבית? 10 סיבות לפתוח בלוג

עבודה מהבית

כתיבה של בלוג יכולה לקדם מאוד את העסקים שלכם במיוחד ומדובר על עבודה מהבית דרך האינטרנט. לפניכם 10 סיבות לפתוח בלוג עוד היום.

1. קידום

אחד המפתחות לניהול עסק מצליח הוא נוכחות ברשת. כדי  לגרום למנועי החיפוש למצוא אותך ולמקם אותך גבוה בתוצאות, לעליך לעדכן את האתר באופן שוטף תוך שימוש במילות מפתח. בלוג הוא דרך נהדרת לעשות את זה.

2. חשיפה

באמצעות הכתיבה שלך בבלוג, תוכל לגרום ללקוחות לך להכיר אותך טוב יותר באופן אישי. מה שיקל עליהם לעביר לך יותר עבודה מהבית דרך האינטרנט.

3. מומחיות

רוצה להיות גורו של עבודה מהבית דרך האינטרנט? ככל שתפרסם יותר מאמרים איכותיים, בתדירות גבוהה יותר, כך תיתפס מהר יותר כמומחה בתחומך.

4. קשרים

כתיבה וניהול בלוג הם דרך יעילה במיוחד ליצור קשר עם גולשים. בלוג פתוח לתגובות יאפשר לגולשים להגיב על המאמרים שלך וליצור סביבם קהילה. התוצאה המידית: יותר עבודה מהבית באינטרנט.

5. מחויבות

כתיבה ותחזוקה של בלוג, ואת זה אומר לכם אחד שעושה את זה. דורשת רצינות ומחויבות. רוצים להראות לעולם עד כמה אתם רציניים ומחייבים? בלוג הוא דרך נהדרת לעשות זאת.

6. שיווק חינם

איזה עסק לא היה רוצה ערוץ שיפרסם אותו בחינם?. הבלוג שלכם יכול לסייע לכם לפרסם את המוצרים, השירותים או היכולות שלכם, בלי להוציא שקל מהכיס.

 

7. שיתוף

פרסומים קבועים ואיכותיים בבלוג שלך ושילוב של יכולות שיתוף תכנים ברשתות חברתיות, יעזרו לקוראים שלך להפיץ את תכני הבלוג להרבה יותר לקוחות פוטנציאליים.

8. הבעה אישית 

הבלוג שלך לא יכול להיות אתר שיווקי יבש. זה המקום שלך ואתה יכול לכתוב בו כל מה שאתה חושב או מרגיש לגבי התחום שאתה עוסק בו, במיוחד אם מדובר בעבודה מהבית דרך האינטרנט.

9. קישורים

ככל שהבלוג שלך יהיה מקושר ליותר אתרים רציניים, כך הוא ייתפס כרציני יותר בעיני הגולשים, וכך הוא יתקדם גבוה במנועי החיפוש.

10. תחרות

רוב הסיכויים שגם למתחרים שלך יש בלוג. אתה הרי לא רוצה להשאיר אותם לבד במגרש. פרסום קבוע ואיכותי בבלוג שלך יאלץ את המתחרים להתאמץ קצת יותר בתחרות מולך.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.