10 כלים שיהפכו כל עבודה לאינטרנט יעילה פי 10

עבודה מהבית

אחת ממילות המפתח כאשר מדובר על עבודה מהבית דרך האינטרנט היא יעילות. עבור מי שהחליט כי עבודה באינטרנט היא דרך חיים עבורו, כל דקה שווה כסף ועמידה בלוחות זמנים היא אחת המשימות הקשות ביותר בתחום. כשאתה עושה עבודה באינטרנט יש המון גורמים שעלולים לעכב אותך. אחת הדרכים להיות יעיל בתחום המרתק הזה הקרוי עבודה מהבית באינטרנט, היא להכיר את הכלים בהם ניתן להיעזר ואת דרכי השימוש בהם. במאמר הזה אספנו עשרה כלים יעילים כאלה שיכולים להגביר משמעותית את היעילות שלך בזמן עבודה מהבית באינטרנט.

 

Asana ניהול עבודה באינטרנט– כלי ידידותי שיאפשר לכל מי שעיסוקו הוא עבודה מהבית דרך האינטרנט, לשתף את רשימת המשימות שלו עם משתמשים אחרים. כלי זה שימוש במיוחד עבור מי שעושה עבודה מהבית באינטרנט בשיתוף מקצוענים נוספים.

Bento – הקמת בסיס נתונים לצורך עבודה באינטרנט – כלי יעיל זה מאפשר הקמה וניהול של בסיסי נתונים. בזמן עבודה באינטרנט, מהבית או מבית הקפה, ניתן לנהל את רשימת הלקוחות ופרויקטים, באמצעות טלפון חכם או מחשב נייד, מכל מקום ובכל זמן.

Box –  שיתוף קבצים עבור עבודה מהבית באינטרנט– עבודה מהבית דורשת לא פעם שיתוף של קבצים ונתוניםעם משתמשים נוספים. כלי זה יאפשר לכל מי שרוצה לשתף קבצים בזמן עבודה מהבית באינטרנט, באופן מאובטח, לעשות זאת בקלות וביעילות. הגרסה המקצועית מאפשרת גם מעקב אחר גרסאות של הקבצים השונים.

CardMunch – ניהול כרטיסי ביקור עבור עבודה באינטרנט – תוספת חינמית ללינקדאין, המאפשרת למשתמש יצירת קשר בעזרת האייפון, עם כל מי שנתן לו כרטיס ביקור. עבודה מהבית באינטרנט דורשת מפעם לפעם גם פגישות פנים אל פנים והתוספת הזו יכולה לחסוך הרבה זמן בפגישות הללו.

Clear – ארגון של עבודה באינטרנט – ברגע בו חשבנו שכבר ראינו הכול בתחום האפליקציות לארגון מטלות, הגיע היישום הזה והפך את עולמנו שוב. יש לו ממשק צבעוני ונוח והרשימות ניתנות לגיבוי באמצעות I-Cloud. כלי נהדר לכל מי שחושב על ניהול משימות מקצועי ויעיל עבור פרויקטים של עבודה  מהבית באינטרנט.

Eengagioניהול מדיה חברתית עבור עבודה באינטרנט – רבות דובר כאן על חשיבותה של המדיה החברתית עבור אנשים שפרנסתם העיקרית היא עבודה באינטרנט. היישום הקל והנוח הזה מאפשר שליטה ממקום אחד על כל הפרופילים בכל הרשתות החברתיות של המשתמשים.

 iDoneThis – ניהול משימות בזמן עבודה מהבית באינטרנט – יישום זה מאפשר מעקב אחר משימות שהסתיימו. בזמן עבודה מהבית באינטרנט או בזמן עבודה עם שותפים,.  היישום עוקב באופן יומי אחרי ההישגים שמגדיר המשתמש ומאפשר לו שליטה בהתקדמות הפרויקטים השונים.

Paperless – ארגון משימות בזמן עבודה מהבית באינטרנט.  אפליקציה נוספת, אידילית עבור עבודה מהבית באינטרנט.  Paperless מאפשרת ארגון משימות באמצעות אייפון אייפד, או אייפוד. את הנתונים הנצברים באפליקציה ניתן לשמור או לשתף באמצעות אימייל.

Photosynth צילום עבור עבודה מהבית באינטרנט אפליקציה מבית מיקרוסופט שמאפשרת להפוך כל אייפון, או אייפד למצלמה פנוראמית. על ידי חיבור תמונות רבות לתמונה אחת גדולה. כל מי שעשה עבודה מהבית באינטרנט והיה צריך להראות למעסיק את התמונה במלואה, ישמח לאפליקציה כזו.

Pocket Informant GO – יומן עבודה באינטרנט. יכול להיות שיש מישהו שעושה עבודה מהבית באינטרנט ושמשמש ביומן עשוי נייר? כי אם כן הגיע הזמן לעבור למשהו קצת יותר מתקדם, כמו האפליקציה הזו שנראית ומתנהגת כמו יומן עשוי נייר, רק שהיא מותקנת על אייפון.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.