אז איך מוצאים עבודה באינטרנט???

עבודה מהבית

סמינרי רשת, לימודים אינטראקטיביים, קואצ’ינג. נראה כאילו הרשת כולה היא בעצם אוניברסיטה גדולה המציעה לגולשים שפע של קורסים והדרכות. בניהם גם קורסים והדרכות בנושא עבודה מהבית באינטרנט. הבחירה בין הקורסים השונים יכולה להיות לא קלה עבור מי שבחר בקריירה של עבודה מהבית באינטרנט ומעוניין לשכלל את כישוריו. על פניהם רוב הקורסים נראים לא רע בכלל רק שאף אחד לא יכול להרשות לעצמו לקחת את כולם. במאמר זה אנסה לסקור את הנושאים שמומלץ לבדוק לפני שלוקחים קורס ברשת. במיוחד אם נושא הקורס הוא עבודה מהבית באינטרנט.

ללמוד על עבודה באינטרנט מהבית. הדילמה

יש כל כך הרבה קורסים בנושא עבודה באינטרנט. היית יכול לבלות כל יום, כל היום ולא לעשות כלום חוץ מללמוד על עבודה באינטרנט מהבית. אבל זה לא נראה לי כמו ניצול יעיל של זמן העבודה שלך. בנוסף, היות וקורסים רבים עולים לא מעט כסף, רכישה של יותר מדי שיעורים תפגע במאזן שלך. הקטע המסובך ביותר הוא שקורס ברשת יכול להיות נהדר מבחינה מקצועית אבל לא להתאים לך בכלל. עליך לבדוק היטב איזה קורס של עבודה מהבית באינטרנט הכי מתאים לך.

6 דברים שצריך לבדוק לפני שמתחילים ללמוד על עבודה באינטרנט

אלה הם ששת הנושאים שכדאי לך לבדוק לפני שאתה מתחיל קורס בנושא: עבודה מהבית באינטרנט.

1. מי מספק את הקורס? – לפני שאתה מחליט לשלם, בדוק מי מציע את הקורס. האם זה גוף ידוע ומוכר, בעל ידע נרחב בנושאי עבודה באינטרנט, או שמא מי שמציע את הקורס הוא בית ספר קיקיוני. מחקר קצר על הגוף שמארגן את הקורס יכול לחסוך לך המון זמן וכסף.

2. מה אומרות הביקורות? – גם מכללה מנוסה עלולה ליפול לפעמים עם קורס מזעזע. לכן מומלץ לבדוק את הביקורות והדעות על הקורס הספציפי בנושא עבודה באינטרנט שאותו אתה חושב לקחת.

3. יש לך זמן? – גם הקורס הטוב בעולם, במכללה הטובה בעולם לא יעזור לך כלל אם לא יהיה לך זמן בשבילו. לפני שאתה משלם על קורס בנושא עבודה באינטרנט, תדאג לפנות לעצמך זמן ללימוד ולתרגולים.

4. יש לך כסף? – קורסים מקצועיים רבים שאפשר לקחת ברשת עולים לא מעט. יש קורסים ברשת שעולים אפילו יותר מאשר קורסים בכיתות לימוד. במצב כזה, עדיף שתשאל את עצמך אם לא משתלם יותר לקחת את הקורס במכללה עצמה.

5.האם תשיג יותר עבודה מהבית באינטרנט? – אם הקורס הוא בנושא עבודה מהבית באינטרנט, הרי בסופו אתה אמור להשיג יותר לקוחות ויותר עבודה באינטרנט. שאל את עצמך כיצד הלימודים יעזרו לך בתחומים הללו.

6. מהם הערכים המוספים? – קורסים רבים בנושא עבודה באינטרנט כוללים הטבות כמו רישום לניוזלטר, פורומים בהשתתפות מומחים ועוד. לפעמים הם מציעים גם לוחות דרושים ייעודיים שבהם תוכל להשיג עוד עבודה מהבית באינטרנט.

ללמוד חינם על עבודה באינטרנט. זה שווה? 

בחיפוש קצר ברשת תוכל למצוא לא מעט קורסים והדרכות שניתנים חינם. אל תמהר להסיק מסקנות. חינם הוא לא תמיד חינם. יש לא מעט קורסים חינמיים מעולים. כמו אלה של גוגל למשל, אבל קורסים חינמיים רבים הם פשוט סוג של שיטת שיווק שנועדה לגרום לך להוציא כסף על מוצרים שונים לחלוטין. בנוסף, אפילו קורס חינם דורש ממך השקעה של זמן. וכידוע, עבור מי  שעיסוקו העיקרי הוא עבודה מהבית באינטרנט זמן הוא משאב יקר ערך. והכי חשוב: אל תשכח, כדי שקורס ברשת יהיה יעיל עבורך, אתה חייב לקחת אותו ברצינות.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.