עבודה מהבית – 10 דברים שאתם חייבים לעשות

עבודה מהבית

אם אתה כמוני, בטח כבר הכנת רשימה של כל מה שאתה חייב לעשות כדי למצוא עוד עבודה מהבית דרך האינטרנט. בתחתית הרשימה נמצאים מן הסתם כל הדברים שאתה יודע שאתה חייב לעשות, אבל אף פעם לא מצאת זמן בשבילם. ברשימה הבאה תמצא עשר משימות שאתה חייב למצוא זמן עבורן, בדרך לעוד עבודה באינטרנט.

1. לכתוב ספר דיגיטלי

כתיבה ופרסום של ספר דיגיטלי יכולים להיות מהלך משמעותי מאוד, שיציג אותך כמומחה בתחומך. גם אני עובד בימים אלו על ספר דיגיטלי משלי. ספר כזה לא צריך להיות ארוך ומקיף כמו ספר מודפס ולכן אפשר לכתוב אותו גם בזמן עבודה מהבית באינטרנט.

עבודה מהבית וספר דיגיטלי, היתרונות: חיזוק התדמית המקצועית ומקור נוסף להכנסות.

2. לפרסם מאמרי אורח

למרות שאישית אני לא משתגע על מאמרי האורחים המתפרסמים ברחבי הרשת, פרסום מאמר באתר או בבלוג איכותי (כמו זה למשל), יגרום ליותר אנשים להיחשף אליך ואל היכולות המקצועיות שלך ולהזניק את הקריירה שלך. עבודה מהבית ופרסום מאמר אורח, היתרונות:  חיזוק התדמית המקצועית ויותר כניסות לאתר שלך.

3. להעביר מצגת

לעמוד מול קבוצת זרים ולספר להם על עבודה מהבית דרך האינטרנט, נשמע אולי קצת מרתיע אבל אנשים רבים, נהנים מאוד להעביר מצגות. אל תיתן לפחד לעצור אותך, אם יש לך משהו מעניין להגיד, צא מהבית ותאמר אותו. עבודה מהבית  והעברת מצגת, היתרונות: חיזוק התדמית המקצועית ופנייה ללקוחות חדשים.

4. להתראיין

אם אתה מקבל הצעה להתראיין לאתר, בלוג מקצועי או כלי תקשורת, כדאי שתשקול אותה בחיוב. ראיון יכול להביא  אותך ואת הכישורים שלך לידיעתם של אנשים רבים. חלקם עשוי להפוך ללקוחות שלך. עבודה מהבית וראיונות בתקשורת, היתרונות: חיזוק התדמית המקצועית, פנייה ללקוחות חדשים ויותר כניסות לאתר שלך.

5. להשתתף בכנס

בעיני רבים, כנסים מקצועיים נתפסים כמהנים וכבעלי ערך לימודי. כנסים הם גם דרך לא רעה בכלל לפגוש ולהכיר עמיתים ולקוחות פוטנציאליים. עבודה מהבית וכנסים מקצועיים, היתרונות: למידה ויצירת קשרים.

6. לפתח מוצר

האם אי פעם חלמת לפתח מוצר בכוחות עצמך ולמכור אותו? למה שלא תעשה את זה עכשיו, כשהזמן שלך בידיך? עבודה מהבית ופיתוח מוצרים, היתרונות: שיפור היכולת היצירתית ואולי גם הגדלת הכנסות.

7. למכור מוצר שאתה מאמין בו

אתה יכול להגיע עם יצרן או נותן שירותים שאתה מאמין בו, להסכם שבמסגרתו אתה תמליץ על המוצר או השירות שלו באתר האישי שלך ותיהנה חלק מההכנסה במקרים בהם העסקה תתבצע דרכך. עבודה מהבית ומכירה באתר, היתרונות: שיעור חשוב בשיווק והגדלת הכנסות.

8. להתקשר ללקוח החלומות

האם יש ארגון או אדם שאתה לעבוד איתו אבל חושש לפנות אליו?. תפסיק לדחות את זה עשה את הצעד הראשון ושלח אימייל. עבודה מהבית וטלפון ללקוח החלומות, היתרונות: עבודה פוטנציאלית ויצירת קשרים.

9. ליצור משהו רק בשביל הכיף

לאף אחד כבר אין ספק שעבודה באינטרנט היא עבודה לכל דבר ועניין. לפעמים במהלך העבודה אנחנו שוכחים ליהנות ממנה. אם תמיד חלמת לצייר או לכתוב ספר, לך על זה. רוב הסיכויים שאף פעם לא תמצא זמן מתאים יותר מאשר עכשיו. עבודה מהבית ויצירה, היתרונות: הגברת היכולת היצירתית.

10. להקליט פודקאסט

האם ניסית אי פעם להקליט פודקאסט ולהעלות אותו לרשת? למה אתה מחכה? פודקאסט –  תוכנית רדיו או טלוויזיה שמופצת ברשת, יכול להיות תוספת נהדרת לאתר שלך. עבודה מהבית ופודקאסט,  היתרונות: חיזוק התדמית המקצועית ויותר כניסות לאתר שלך.

 

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.