מדוע קידום אתרים זה תחום חם לעבודה מהבית?

עבודה מהבית

תחום קידום האתרים הפך להיות מאוד פופולרי בשנים האחרונות. ככל שכמות האתרים באינטרנט גדלה כך גם כמות האנשים והכסף המושקע בקידום אתרים למקומות הראשונים במנועי החיפוש.

מדוע קידום אתרים זה תחום חם לעבודה מהבית?

בניית אתרים וקידום אתרים הם בין התחומים היחידים שהראו יציבות ואפילו עלייה בכמות העובדים למרות המצב הכלכלי. למקום בו נמצא האתר תחת מילות החיפוש הרלוונטיות יש משמעות כלכלית אדירה לבעלי אתרים. בקידום אתרים יש שני שלבים- הראשון הוא בניית האתר וסידורו בצורה נכונה למנועי החיפוש. בשלב זה צריך יכולות תכנות והבנה בקידום. בשלב השני עוברים לחיזוק ותחזוק האתר, מחליפים קישורים ומוסיפים מאמרים שרלוונטים לנושא האתר.השלב השני בקידום דורש הרבה פחות ידע תכני ומתאים מאוד לאנשים שעובדים מהבית.

כתיבת תוכן כפרילאנסר

כתיבת תוכן לקידום אתרים אינה קשה במיוחד, נדרשת יכולת כתיבה טובה והבנה של כמה כללי כתיבה בסיסים. את הידע הדרוש להיכנס לתחום אפשר למצוא במאמרים רבים באינטרנט. כמעט כל חברות הקידום מעסיקות כותבי מאמרים חיצוניים לכתיבת תוכן לקידום וניתן למצוא עבודה גם אצל מנהלי אתרים או כתיבת תוכן שיווקי בשביל חברת בניית אתרים .

לרוב זאת עבודה דיי קבועה, חברת קידום שמרוצה מהעבודה שלכם תצטרך מאמרים חדשים בכל חודש.

יתרונות

יש הרבה יתרונות לכתיבת תוכן כפרילנסר, לא לוקח הרבה זמן ללמוד ולהיכנס לתחום .אין צורך במיומנות יוצאת דופן, בעיקר ביכולת לכתוב בקלות ובמהירות.

ניתן לכתוב מאמרים מכל מקום ובכל שעה כך שזה מתאים לפרילנסרים בעלי שעות עבודה מוזרות.

התחום יחסית יציב, כמות חברות קידום אתרים נמצאת בעליה והתחרות רק גדלה כך שיש ביקוש.

חסרונות

בגלל שקל יחסית להיכנס לתחום יש המון אנשים שמנסים את מזלם. כתוצאה מכך המחירים של מאמרים לקידום אתרים אינם גבוהים במיוחד למרות שניתן למצוא חברות אשר מעדיפות איכות על פני כמות.

כתיבה לקידום יכולה להיות מתישה ולפעמים תדרשו לכתוב כמות גדולה של מאמרים בתחום שאינכם שוחים בו.

לסיכום, כתיבת תוכן לקידום אתרים זה תחום שמתאים מאוד לפרילנסרים בעלי כישרון כתיבה אשר מסוגלים לכתוב מהר על כל נושא. כותבי תוכן מקצועיים וזריזים מסוגלים להרוויח כסף יפה מהתחום ולהנות מעבודה יחסית יציבה. קידוםאתרים זה תחום שהולך ומתחזק עם השנים ולמרות התחרות אפשר ללמוד כתיבת תוכן בקלות ולעבוד בתחום מהבית.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.