עבודה מהבית – 10 טעויות שאסור לך לעשות

עבודה מהבית

האם אתה יודע מדוע אינך זוכה בפרויקטים במסגרת עבודה מהבית?. אם אתה פרילנסר כמוני, אני מניח שאין לך מושג. יש מספר רב של טעויות שבאפשרותך לעשות במהלך עבודה מהבית, טעויות העלולות לגרום לך להפסיד פרויקטים. למרבה המזל אתה יכול להימנע מרובן. לרובנו חשוב לשמור על רצף של עבודה, לכן טעויות במהלך חיפוש עבודה מהבית עלולות להיות לא נעימות. במאמר זה אסקור מספר טעויות נפוצות הנעשות במהלך עבודה מהבית ואמליץ כיצד להימנע מהן.

מחפש עבודה מהבית? אל תעשה טעויות

רוב המעסיקים הפוטנציאליים לא יספרו לך מדוע לא זכית בפרויקט, בשביל זה אני כאן.   ברשימה הבאה תמצא 10 טעויות מביכות העלולות לגרום לך להפסיד פרויקטים.

1. תיק עבודות מרושל. תיק עבודות מרושל עלול להשאיר אותך בלי עבודה מהבית. ייתכן שהעבודות שבחרת להציג ישנות, או שהן אינן מציגות את כל היכולות שלך. ייתכן שאפילו אין תיק לך עבודות. שיפוץ מהיר: עבור שוב על תיק העבודות ודאג לכך שרק העבודות הכי טובות ועדכניות יוצגו בו.

2. תגובה מאוחרת. מספר מפתיע של הצעות עבודה נותר ללא מענה. אם המעסיק לא קיבל ממך תגובה, אין סיכוי שהוא יהיה מעוניין לשכור את שירותיך. שגיאה דומה היא תגובה מאוחרת להצעות. שיפוץ מהיר: הקדש מועדים קבועים בכל יום, למענה על הצעות עבודה.

3.שגיאות כתיב וטעויות אחרות. בדוק בשבע עיניים את האתר שלך, את תיק העבודות שלך וכל הודעה בכתב שאתה שולח. טעויות או שגיאות כתיב ייגרמו למעסיקים להתייחס אליך כאל עובד רשלן. שיפוץ מהיר: בדוק בקפידה רבה, את כל הפריטים שיחשפו לעיני המעסיק, ותקן את השגיאות.

4. אפס המלצות. המלצות ממעסיקים הן כלי חיוני שבלעדיו קשה מאוד להשיג עבודה מהבית. אם אף אחד לא מוכן להעיד על איכויות העבודה שלך, כנראה שיש דברים בגו.

שיפוץ מהיר: פנה למעסיקים הנוכחיים שלך, או לכאלה שהעסיקו אותך בעבר ובקש מהם המלצות.

5. חוסר הבנה. התקשורת בינך לבין המעסיק הפוטנציאלי, עלולה לגרום לו לחשוב כי אינך מבין מה נדרש ממך. במקרים רבים מצב זה נובע משימוש בתבניות טקסט שהכנת מראש. שיפוץ מהיר: הקשב בקפידה לדברי המעסיק והימנע משימוש בתבניות מוכנות מראש.

6. לא מכרת. עליך להסביר למעסיק הפוטנציאלי מדוע דווקא אתה הוא הפרילנסר המתאים ביותר לפרויקט. יש לך מתחרים רבים ואם לא תפרט את היתרונות היחסיים שלך, יהיה לך קשה לזכות בפרויקט. שיפוץ מהיר: חשוב על הערכים המוספים שלך ועל הדרך להביא אותם לידי ביטוי בכל הצעה.   

 

7. הרשת החבלנית. טעויות שתעשה במהלך הפעילות שלך במדיה חברתית, עלולות לחבל בסיכויים שלך לזכות בפרויקטים. חשוב לזכור כי מעסיקים רבים חוקרים ביסודיות את הפרילנסרים אותם הם עומדים להעסיק. שיפוץ מהיר: עבור על הפרופילים שלך ברשתות החברתית ומחק את כל התכנים שעלולים להזיק לך.

8. אדישות. במהלך בחירה בין שני פרילנסרים, מעסיקים יעדיפו תמיד את הנלהב יותר.

שיפוץ מהיר:  בכל הצעה, השתדל לבטא את העניין שלך בפרויקט.

9.  הסתרה. גם אם הנך פעיל במיוחד ברשת, לא תוכל להפיק מכך תועלת ללא פרטי התקשרות. שיפוץ מהיר: צרף כתובת מייל עדכנית לאתר שלך, וקשר את האתר לכל סוגי הפעילות שלך במדיה החברתית.

10. אי הבנות. צורת ההתבטאות שלך בכתב או בעל פה, עלולה ליצור רושם כי אתה רגזן או חסר סבלנות. שיפוץ מהיר: נסה להיות רגוע ככל האפשר בזמן מענה למיילים ולא להביט בשעון בזמן שיחת טלפון עם מעסיק פוטנציאלי.

 

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.