עבודה מהבית רחוק מהבית- כך תעשה זאת נכון

עבודה מהבית

אחד היתרונות הגדולים ביותר של עבודה מהבית הוא שאתה לא באמת צריך לעבוד מהבית. כל עוד הנך מבצע עבודה איכותית ועומד בלוחות הזמנים, לאיש לא אכפת היכן אתה נמצא.  הגמישות הרבה המתאפשרת על ידי עבודה מהבית, הביאה ליצירת סוג חדש של פרילנסרים: עובדים שאינם תלויי מיקום. אלה הם מקצוענים המשלבים הנסיעות לצורך לימודים, עבודה נוספת או עניין, בביצוע פרויקטים שונים עבור מעסיקים. עבודה שאינה תלוית מיקום, עלולה להיות מורכבת. לכן, במאמר זה נסקור מספר גורמים שכדאי

לקחת בחשבון, לגבי עבודה מהבית הרחק מהבית:

איך לשלב בין עבודה מהבית ונסיעות  

הגורם הראשון שעליך לקחת בחשבון הוא תדירות הנסיעות שלך. האם אתה יוצא לנסיעות באופן קבוע או שמדובר בנסיעות מזדמנות. אם אתה יוצא לדרך מפעם לפעם, המשימה פשוטה יחסית. לרוב אתה עובד בסביבת עבודה מסודרת ומצוידת וכשאתה יוצא ממנה לנסיעה, אתה לוקח איתך את המינימום ההכרחי לביצוע תקין של העבודה. לעומת זאת,

אם נסיעות ארוכות הן חלק בלתי נפרד מסגנון החיים שלך, עליך לדאוג להרבה יותר

פרטים, למשל:

  • ציוד מתאים. כפרילנסר נייד, תזדקק לציוד הולם. טאבלט או טלפון חכם יכולים להיות כל מה שתזדקק לו בעת נסיעות קצרות, אבל עבור נסיעות ארוכות תזדקק ליותר. מחשב נייד הוא ככל הנראה הכלי שיתאים לך. מומלץ לבחור במחשב במשקל קל יחסית, בעל חיי סוללה ארוכים ככל האפשר בין הטענה להטענה.

  • חיבור לרשת. חיבור אלחוטי לרשת הפך בשנים האחרונות לנפוץ במיוחד במסעדות, בתי קפה, מלונות ואפילו בשדרות מרכזיות בערים גדולות. כמו כל פרילנסר, גם אתה זקוק לחיבור לרשת כדי לעבוד. לכן, אחת המשימות הראשונות שלך במהלך עבודה מהבית רחוק לבית היא התחברות לרשת.

  • טלפון חכם.  למרות שיהיה לך קשה לבצע משימות מורכבות באמצעות טלפון חכם, זהו עדיין אחד הכלים החשובים ביותר שתוכל לקחת איתך. טלפון חכם יאפשר לך להישאר מחובר למעסיקים שלך גם כאשר אתה בדרכים. בנוסף, טלפון חכם יכול לשמש אותך  למשלוח וקבלת מיילים ולניהול הפרופילים שלך ברשתות החברתיות.

  • הגנה מפני וירוסים.  כפרילנסר נוסע, תזדקק להגנה יעילה במיוחד על המחשב שלך. לפני שאתה יוצא לדרך וודא כי כל הסיסמאות שלך מאובטחות היטב ושהאנטי-וירוס שלך מעודכן. ייתכן שתרצה להשקיע אפילו ב-“חומת אש” אישית.

  • נוכחות רשת. נוכחות ברשת חיונית לכל פרילנסר. לפרילנסר נייד היא חיונית הרבה יותר. הקפד על אתר אישי פעיל, כתובת מייל עדכנית, ופעילות במדיה החברתית. במקומות אליהם אתה נוסע לא תמיד יהיה לך קל ליצור קשרים עם מעסיקים, ללא נוכחות רשת.

גם לאחר שתשיג את כל הכלים המתאימים לעבודה מהבית רחוק מהבית, כאשר תצא לדרך יעמוד בפניך אתגרים נוספים שאינם מוכרים לפרילנסרים העובדים רק מהבית.

עבודה מהבית רחוק מהבית. פרטים שכדאי לקחת בחשבון

ברשימה זו נפרט אודות הפרטים הקטנים שיכולים להקשות עליך במהלך עבודה מהבית רחוק מהבית.

  • חיבור איטי לאינטרנט. חיבורים אלחוטיים לרשת הפכו אמנם נפוצים מאוד אבל לא כולם מהירים ואמינים כמו זה שיש לך בבית.

  • מסמכים וניירת.  תיקי מסמכים וניירת עלולים להעיק עליך מאוד בזמן נסיעות. נסה לצמצם ככל האפשר את כמות המסמכים והניירת שתיקח איתך ולהמיר כמה שיותר מסמכים לפורמט דיגיטלי.

  • ניהול זמן. כפרילנסר נייד, חשוב שתזכור כי סידורי הנסיעה הם צרכנים משמעותיים של זמן עבודה. סביר שבזמן נסיעות, תיאלץ לצמצם את שעות העבודה שלך, וכדאי מאוד שתכין את עצמך ואת המעסיקים שלך לכך.

אודות המחבר:

. עקבו אחריי ב- Twitter / Facebook.